Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok szabálytalanság esetén...

Sok szabálytalanság esetén ami ellenkezett az elveitekkel meddig maradnátok/ maradtatok munkahelyen?

Figyelt kérdés
Nem olyan kis dolgokról van szó, de teljes az érdektelenség. Nekem meg ez már kezd nagyon visszatetszővė válni.

2021. ápr. 3. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyen rébuszokból nem lehet megmondani.

Konkrét problémákra tudok reagálni. Megoldással, eszkalálással, elfordulással/félrenézéssel, vagy felmondással

2021. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a fizetés számomra megfelelő és be vagyok jelentve akkor maradnék.
2021. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es az megfelelő meg monden amit írtál, de nem egyezik az elveimmel és félek már kicsit ellenem is vannak,eu lehet még korrigálható lenne.
2021. ápr. 3. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hónapot maradtam azután, hogy megtörtént az esemény. Három napot voltam szabin. Pár hétre rá kezembe került egy irat amin az a dátum volt amikor szabin voltam és rajta az aláírásom.........
2021. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es ez mire vonatkozott?
2021. ápr. 3. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egészen biztos, hogy talán. De nem várhatják el senkitől, hogy mindig hőálló gépzsírral kenje az ajtózsanért, különösen, ha az kék. Ha meg mégis, ne lepődjön meg senki, ha csípős lesz a húsleves.
2021. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!