Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szokott lenni az első...

Milyen szokott lenni az első nap egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban.

2021. ápr. 3. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Új
2021. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas. Végig kell ülni a munkavédelni oltatást és egyébb oktatásokat. Megkapod a védőeszközöket és a munkaruházatot, ha még nem kaptad me. Ha normális céghez mész, akkor nem az van, hogy 10 percig mutogatják mit kell csinálni... Aztán meg dolgozz kcsög. Ha nem melléd adnak valakit aki egész nap oktat. Dolgozni nem sokat fogsz az első nap, ha normális a cég és összetett a munkafolyamat
2021. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb a fél nap elment az oktatásokkal, utána bemutattak a kollégáknak, főnököknek, stb, megmutatták az asztalom, meg talán elkezdték magyarázni a feladatokat. Az biztos hogy hamar elmegy viszont nekem utána kábé 1,5-2 hónap volt a betanulás, ami alatt igazából csak egyszerűbb feladatokat csináltam, nagyon unalmas volt
2021. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!