Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök miért kérdezgeti 100x...

A főnök miért kérdezgeti 100x mennyi van még hátra az egyetemből mikor a) tudja b) semmi köze hozzá mert nem ő fizeti c) a végzettséget itt helyben semmire se tudom használni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

azért kérdi, mert akkor át kell jelentenie diplomás minimálbérre legalább, tehát az adó vonzata lényegesen több lesz


könnyen lehet, hogy amint megvan a papírod, lapátra kerülsz, de ezt jobban csak te tudnád megmondani

2021. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"mert akkor át kell jelentenie diplomás minimálbérre legalább"


Tessék mondani mi az a diplomás minimálbér??? Az micsoda? én még olyanról SOHA AZ ÉLETBEN nem hallottam.

Mutass már rá erre a munka törvénykönyvében! Várom!


(ja hogy te a GBM_re gondolsz.... hát buktad, mert annál már most is bőven többet kapok....)

2021. ápr. 4. 14:34
 3/18 A kérdező kommentje:

"mert akkor át kell jelentenie diplomás minimálbérre legalább, "


egyébként is baromság, mert a bért a munkakör és nem a végzettség határozza meg, ha az utcaseprő ledoktorál, attól nem kap egy fillérrel se többet miért is kapna, a munkájához nem kell még érettségi se.

evidens.

2021. ápr. 4. 14:35
 4/18 A kérdező kommentje:

" tehát az adó vonzata lényegesen több lesz"


és KI FIZETI AZ ADÓT? Tán NEM ÉN?? Hm?

2021. ápr. 4. 14:36
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem akkor kérdezgette, miután lelépett 3 másik kolléga, és szeretett volna még sokkal több túlórát rámpakolni. Ennek útjában állt az egyetem, mert arra is készülnöm kellett.
2021. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

hát rám nem pakol rám semmit az fix mihelyt végzek (sőt még lehet előbb) dobbantok.

miért maradnék itt nulla előrelépési lehetőséggel

2021. ápr. 4. 14:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Bazsi, tegnap még az volt a baj, hogy nem fizetnek rendesen évek óta, most meg diplomázol? Kevésbé csapongj a kamuk között, mert így már mi is alig tudjuk követni éppen melyik lázálomban vagy éppen
2021. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6


hát azért maradnál ott, hogy legyen kenyér a szádban

2021. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
arra jó lesz más hely is, ahol van hova előrelépni
2021. ápr. 4. 14:43
 10/18 anonim ***** válasza:
#1 Nem létezik olyan, hogy diplomás minimálbér. Diplomásokra is pont ugyanaz vonatkozik, mint másra.
2021. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!