Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért játszunk szerepeket a...

Miért játszunk szerepeket a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Pl:Akinek az eredményeket kell felolvasni, az mindig másnak adná oda a lehetőséget, viszont mikor a pénzügyekről kell beszélni, akkor határozottan beszél a tulajjal négyszemközt.


Valaki mindenki felé szigorú, de közvetlen melletted elbeszélget a személyesebb dolgairól. Mindig-mindenki máshogy reagál a szituációkban, mint ami várható lenne tőle. Miért csináljuk ezt? Kik vagyunk valójában?


2021. ápr. 5. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez EGY valaki, ne általánosíts!
2021. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert ha a valódi arcomat adnám, az ebédszünetet se érném meg kirúgás nélkül
2021. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem egy személyről írtam. Ez csak kettő szituáció volt, írhattam volna többet is.
2021. ápr. 5. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Színház az egész világ, És színész benne minden férfi én nő"


Tudva vagy tudattalanul de örökké szerepeket játszunk. A munkahelyen, a boltban, a facebookon, az apa v. anya szerepét, a gyerek szerepét, a szerető szerepét stb.


Sokan a sok szerep miatt már nem is képesek való önmagukat megtalálni, identitásválságba kerülnek, ami sokszor mentális gondokat generál.

2021. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a lényeget tartalmazza.
2021. ápr. 5. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Van, aki ehhez, van, aki ahhoz ért.
2021. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!