Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kamionoznál a pároddal együtt...

Kamionoznál a pároddal együtt ha ez egy jobb èletet biztosítana majd ?

Figyelt kérdés

Már régebb óta tervben van külföld. Az èn szakmámmal itthon èpp, hogy megèlek, mèg együttes erővel sem tudnánk lakást venni így. Szüleink sem tudnak segíteni, egyikünk sem örököl semmi, de ez nem is elvárás.

Kint sem lenne könnyű most munkát találni és vagy bejön,vagy nem. Így jutott eszünkbe a kamionozás. Páromnak van tapasztalata benne, èn úgy gondolom megtanulnám. Amellett, hogy ezzel pár év alatt szépen tudnánk gyűjteni vonz az a része is,hogy nem kell más emberekkel dolgozni, utazunk és közben együtt vagyunk. Tisztában vagyok a sok nehèzsèggel is meg a rizikófaktorokkal, ezek gondolkodtatnak el, na meg persze a családom ellenkezèse.

Viszont kezdem azt gondolni,hogy pár èvig feláldozhatom a kènyelmet azèrt,hogy később jobb èletünk legyen ès ne kelljen egész életemben a hitelt fizetni és hónapról hónapra èlni.

Ti bevállanátok ezt, ha lenne rá lehetősègetek?


2021. ápr. 5. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nőként kamionozni? Hát...Nem kellene
2021. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már egyszer kiírtad. Elmondtuk, hogy mi Írországot választanánk. A döntés a tiéd.
2021. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen hazaspar ismerosom, ok bevallaltak. 5 evet huztak le igy egyutt, aztan elvaltak :D

Sokkal nehezebb, mint gondolnad, illetve ott kezdodik a dolog, hogy egyaltalan meg tudnad-e csinalni a jogsit ra?

En szerintem mar itt elvereznek.

De ha ugy gondolod, hogy jo lehetoseg lenne, akkor probaljatok ki, vesziteni szerintem annyira nem lehet mit, ha itthon nem eltek meg. Az biztos, hogy jo kis tapasztalat, csak ne legyen nalatok is valas a vege.

2021. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Egyrészt, miért szívassam magam egy bádogdobozban hetekig (incl. asszony, így 0-24-ben lehetséges konfliktushelyzet)?

Másrészt: inkább hívnám "hozzánk" buszozni. (városi helyi közlekedés).

Minden nap a saját ágyamban alszom, hónapra előre tudom, mit, mikor csinálok.

...ja és a havi 450-500 nettó így is megvan.

2021. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem, annál többre vittem, mint hogy kamionozni kelljen a megélhetésért
2021. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

"utazunk és közben együtt vagyunk."


Nem tudtam, hogy az utas is kap fizetést.

2021. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van női kamionos is, láttamnegyet egy face csoportban :D


Amúgy én csak stoppoltam de nagyonbkirály kamionban.

2021. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy gondoltad. Ahhoz hogy mindketten dolgozzatok és együtt legyetek, vállalkozás szükséges és (asszem így mondják) 4 kezesben mennétek.
2021. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8.igy is van, nègykezesben mennènk :)
2021. ápr. 6. 12:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha neked a világlátás az autópálya, meg az ipari parkok...

A 4 kezes pont arról szól, hogy rohanni kell...

2021. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!