Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak kifejezetten nyugodt...

Vannak kifejezetten nyugodt munkakörök?

Figyelt kérdés
Léteznek a tipikus nyugis munkakörök? Ne írjon senki ilyet, hogy politikus meg hasonlók. Nyilván egy gyárigazgató nem nevezhető nyugis munkakörnek pl. De nem is olyan érdekel mint egy biztonsági őr, aki 0-24 kb semmit sem csinál. Hanem aki tesz-vesz, de úgy nincs "nyomás" alatt, mondhatni kényelmes neki egy munkanapja. Tudtok ilyeneket mondani?
2021. ápr. 5. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
portás (kanapé, tv legyen)
2021. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1


Különben elsőre pont a portás jutott eszembe. Tipikusan az a munkakör, ahol nem kell stresszelned, azért van mit tenni, de alapjában véve nyugodt munkakör.


Köszi a válaszod :)

2021. ápr. 5. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtáros, jegyszedő. Szerintem ezek se azok a vérstresszes melók.
2021. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
azért nem nagyon van ilyen, mert ha lenne a főnök emelné a terhelést, hogy többet préseljen ki belőled.
2021. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet szinte minden.

szerintem az a lényeg, hogy olyan profi legyél benne, hogy már kisujjból menjen.

ekkor esik ki a munkafolyamatból a stressz rész, mivel átlátod és irányítod.


az ebbe bekavaró emberi tényezőt most nem vettem ide.

2021. ápr. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!