Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási idő alatt, el...

Felmondási idő alatt, el lehet menni táppénzre?

Figyelt kérdés
Közösség eléggé lehuz, jóformán sok a szóbeli megalázás. Ha beadom a felmondasom az még olaj lenne a tűzre. Ez meg mentálisan még jobban kicsinálna.
2021. ápr. 8. 05:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom igen. Beteg sajnos mindig lehetsz.
2021. ápr. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi a felmondási időd? Tapasztalatból mondom, nem érdemes táppénzre menned.

1. Mert nem vagy beteg, és ez tp. csalás.

2. Nem bszok ki a munkahelyemmel ha nem muszáj.

3. Nem szeretnék emiatt (mások miatt) kevesebb fizut kapni.

4. Most fogod megtudni igazán, hogy miért szekíroznak. Én ugyanígy voltam mint te, kiváncsi voltam mi fog történni, az történt amire számítottam, mint amit te is írtál, olaj volt a tűzre.

Viszont! Most tudsz igazán erős lenni, most van lehetőséged visszavágni, légyszives ne futamodj meg, élvezni is fogod, és bárkinek az arcába vághatod hogy te úgyis elmész innen, bírja már ki azt a pár napot, hetet veled. Hidd el, előnyösebb pozícióba kerülsz velük szemben, használd ki.

2021. ápr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Persze, menj nyugodtan, beleszámít a felmondási időbe.
2021. ápr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!