Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Támogatnátok azt a kezdeményez...

Támogatnátok azt a kezdeményezést hogy a munkahelyre csak védettségi igazolvánnyal lehessen majd menni?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék ennek ugyanis egy oltott az oltottat nem fertőzi meg de egy oltatlan meg tudja..
2021. ápr. 8. 07:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

#30

Értem, tehát nem tudod megindokolni, csak kötözködős kedvedben voltál. Köszönöm a válaszod! :)

2021. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
74%
De engem komolyan érdekel amit kérdeztem, mert azok az emberek akik mindenkire rá akarják eröltetni az oltást, erre sosem tudnak nekem érdemi választ adni :(
2021. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

#32

Azért, mert nem mindenki lesz immunis a fertőzés után.

2021. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
74%

#33

De ez teljes mértékben igaz a vakcinákra is. Csak a vakcinával egy ártalmatlan tüskefehérjével gyakorol a szervezet, a COVID-al meg egy igazin. De a végkifejlet ugyanaz.

2021. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

#34

Több vakcinának van 90% fölött a bizonyított hatékonysága. Ha linkelsz olyan tanulmányt, ami kimondja hogy a fertőzésen való átesés is 90% fölötti védelmet ad minden érintettnek, akkor készséggel hiszek neked.

2021. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 everlight ***** válasza:
Semmi értelme,eddig nem fertőzték egymást ,most hirtelen akkora szükség van a placebo oltásra.A munkaképes felnőttek 80 százaléka nincs beoltva,miután elértük a 4 milliót fele annyi embert oltanak be naponta mint az előző héten.
2021. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!