Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félelemérzés fog el ha valahov...

Félelemérzés fog el ha valahová jelentkeznem kell dolgozni,mit tegyek? Belegondolni sem merek az interjúra (félek tőle). 😔 Miért van ez?

Figyelt kérdés

Félek a munkától is,lehet hogy el fogom rontani,hibázni fogok,kibeszélnek az emberek,utálni fognak,csinálok valami nagy kárt.

Miért van ez nálam?


Dolgoztam már diákként de ott nem sok emberrel találkoztam, ha találkoztam is emberekkel azok idősek voltak.

Dolgoztam már rendesen is,az az nem diákként,itt nem kellet csapatban dolgozni egyedül voltam csak,napi szinten 2-3 emberrel találkoztam,volt amikor nem is találkoztam senkivel.(Itt az volt a jó hogy senkit sem ismertem.)


Most találáltam egy álláshirdetést gépkezelőként (operátor azt hiszem),nincs messze tőlem,több úgy mond ismerős ott dolgozik ezért is tartok ettől a munkától (nem vagyok valami gyors,bőbeszédű sem),itt már napi szinten több emberrel kéne találkozom mivel ez egy gyár féleség,nem kevesen dolgoznak ott.

Butaságnak tűnik de én félek attól hogy be égek,vagy kibeszélnek,kiközösítenek mint az egyik osztályomban régen,tudom nem kéne ezzel foglalkoznom,de egyszerűen ha nagyon belegondolok el fog a félelem. 😣

22 éves vagyok.



2021. ápr. 9. 11:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Rövid ideig voltam pizza futár is,de ott azt mondták hogy lassú vagyok.

Nagyon túlragálom a dolgokat ugye?

2021. ápr. 9. 11:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz emlékeid vannak és félsz a kudarctól.De hogyha jelentkeznél állásra és ott sikereket érnél el,előbb utóbb lehet hogy elmúlna:).
2021. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Gyárba ne menj dolgozni, ha nem tudsz pörögni.
2021. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Igazad lehet.🙂

Nehéz rávenni magamat.☹️


#3 Akkor mit ajánlasz?

Ezen a helyen azt látom hogy nem kell pörögni.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

2021. ápr. 9. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyi: ne féljél tőle, mert "az", azaz a miniszterelnök urunk, parancsolónk megkövetelte a munkaalapú társadalmat, amit bíza teljesíteni kell a nípnek, ha már megválasztotta "azt" a 1,8 millió fő.

Tehát:

"A könnyebb utat akarod választani, mert félsz. Félsz, mert ha elbuksz, akkor nem tudsz mást hibáztatni. De hadd mondjak valamit: az élet ijesztő, szokj hozzá! Nincsenek varázsos megoldások, minden tőlünk függ, úgyhogy állj talpra, menj és tegyél érte valamit! (...) Az értékes dolgokat sohasem könnyű megszerezni." (Dokik)

2021. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!