Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt helyeznek a munkahelyeme...

Mièrt helyeznek a munkahelyemen mindig olyan szemèlyt csoportvezetőnek,aki nem oda illik?

Figyelt kérdés
Èn egy rehab munkahelyen dolgozok egy egyesületnèl,ès megfigyeltem,hogy sokszor olyan embereket helyeznek csoportvezetőnek,aki nem illik a kèpbe.Arra gondolok konkrètan,mikor az illető nem tud igazán bánni az emberekkel ,ès a kèpzettsège,tudása is lènyegesen kisebb,mint az alacsonyabb beosztásban lèvő dolgozóknak.Hajlamosak a dolgozókat is sokszor ellenfèlkènt kezelni.A munkatársakkal megvagyok,de a vezetők között van nèhány èrdekes.

2021. ápr. 11. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Pont az a lényeg, hogy a vezető ijesztő legyen, féljenek tőle. Legalábbis kis hazánkban.
2021. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is rehabos voltam, aztán az akkori gyakorlatias felettesünk nyugdíjba ment, és egy büfészakot végzett fiatal kislányt raktak a helyére.

Azt se tudta, hogy az egészségügyet eszik-e vagy isszák, de mindenbe belepofázott, hogy mit hogyan csinálj, ha pedig megmondtad a véleményed, hogy te már több éve csinálod azt, amiről ő még talán - mondom talán - ha tanult valamit egyáltalán az egyetemen, akkor még neki állt feljebb.


Minden átszervezett, amit csak ért, hiába mondtuk neki, hogy nálunk már van egy több éve bevált séma, ami mindenkinek jó, neeeeem, ő így tanulta az egyetemen szervező-órán. Oké, akkor menjél koncertet szervezni, vagy amit akarsz, de ne cseszd szét az egész kórházat kérlek...

2021. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valamilyen szintet rendet kell tartani azt megèrtem,de az sem jó,ha a főnök mèrgezi a levegőt,ès nárcisztikus.Most mi azt csináljuk,hogy levegőnek nèzzük a kakas főnököt,ès mellőzzük.Neki áll följebb mièrt.
2021. ápr. 11. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk még olyat is csinált az új vezető, hogy hétvégente elvitte a gyógytornászokat, balneósokat, fizikósokat kirándulni, meg tök jó csapatépítő tréningekre jártak, a gyógymasszőröket meg teljesen lesz%rta, pedig mi is ugyanannyira a beosztottjai voltunk, mint a fent említettek.


Jófej volt, hogy a közös öltözőnk ajtajára mindig kirakott egy lapot, hogy "indulás 8:00-kor innen meg innen", mindenki örült, a masszőröket pedig meg se hívta, nem is említette. Pedig mi dolgoztunk a legtöbbet, abban az időszakban nekünk volt a legtöbb munkánk, mi még hétvégén is bent voltunk, a többieknek mindig szabad volt a szombat-vasárnap, hogy el tudjon velük menni kirándulni. A masszőröket meg beírta hétvégére dolgozni, holott nem is kellett volna annyi ember.. Társasjátékoztunk, meg aludtunk a kezelőágyon, annyira nem volt semmi dolgunk, de beírt minket, csak hogy elmondhassa, hogy "jaaa, ti azért nem jöttök velünk, mert úgyis dolgoztok". Hát persze dolgozunk bzzdmeg, ha beírsz minket, te hülye tyúk.... Áh.. :D

2021. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendes volt a nagyobb főnök,mert megcsinálta,hogy ne legyek mindig egy lègtèrben vele.Ő is megfigyelte milyen kakas a csoportvezető,ès neki sem imponál.
2021. ápr. 11. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol másképp működik.

Én Ausztriában vagyok raktárba, és nálunk az kerül feljebb aki vagy világi vamzer, vagy nyal felfele és jóban van a fentiekkel.

Az nem érdekli őket, hogy kidolgozod a beled éveken át, értesz mnidenhez stb.

2021. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!