Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy szakmám, amit jelenleg is tanulok. Pénzügyi terület, de rájöttem, hogy ezen a területen sohasem leszek boldog. Most 23 éves vagyok, későnek érzem már most kezdeni valami mást, azon gondolkoztam, hogy befejezem az egyetemet és kimegyek Németországba dolgozni. Igazából azt sem tudom, hogy mi érdekelne.. csupán tapasztalatokra és véleményekre vagyok kíváncsi, amit előre is köszönök!

2021. ápr. 12. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen végezd el, aztán majd meglátod. Az emberek 99.9%-át nem a munkaterülete teszi boldoggá.
2021. ápr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Végezd el, ha már nem sok van belőle hátra. Addig meg találd ki, hogy mit is szeretnél csinálni, és mi érdekelne igazán.
2021. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már végeztem egyetemen, rájöttem, hogy nem szeretem a szakmám. Most megyek növényekkel foglalkozni egy raktárba.
2021. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Mindig megmosolyogatót az ilyen, "kimegyek Németországba dolgozni".

Oszt mégis mit meg hogyan? Ha itt nem tudsz mit kezdeni magaddal, majd máshol tudsz?

Végezd el az egyetemet, túl sok energia van már benne szerintem, hogy veszni hagyd. Aztán menj el egy SSC-be, hogy keress is valami pénzt, mellette ki tudod találni, hogy konkrétan mit is akarsz kezdeni magaddal, na meg hol.

2021. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Végezd el, most már ne hagyd abba.

Viszont huszon-valahány évesen egyáltalán ne érezd későnek, hogy kezdjél valami mást tanulni, akár munka mellett is. Sokan váltanak, harminc felett is, több ismerősöm volt így.

Csak pár példa ismeretségi körömből: Ápolónőből kozmetikus, könyvelőből fodrász, adminisztrátorból tanítónő.

2021. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jó abbahagyni,nekem legalábbis nagyon rossz érzésem lenne, ha nem fejezek be valamit. Aztán utána elkezdhetsz egy másik szakmát tanulni, de nem Németo-ban, hanem itthon. Hogy lehet az, hogy semmi nem érdekel? Megsúgom, én 40 éves voltam, amikor szakmát váltottam.
2021. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!