Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy öltözzek,ha délután...

Hogy öltözzek,ha délután amikor megyek dolgozni lesz 22 fok,reggel amikor jövök haza 2 fok,eső és szél?

Figyelt kérdés
Délután indulok a munkahelyre,ahol reggelig leszek.Télikabátban menjek a 22 fokban?Vegyem föl a kapucnis pulóvert is?

2021. ápr. 12. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz a hidegebbhez, és délután vidd kezedben a kabátot. Én is szoktam csinálni, hogy reggel kabátban megyek, délután meg a kezemben hozom haza, mert meleg van.
2021. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne már nyár lenne,akkor elmennék egy pólóba,meg reggel is pólóba jönnék haza.
2021. ápr. 12. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kabát a kézben, pulóver a hátizsákban, és így a délutáni 22 fokban pólóban megyek haza.

egyetértek, hogy macerás. elég idegesítő tavasszal, hogy gyakran mintha óránként másik évszak lenne, egyszerűen sosem tudhatod, mire számíts. szerencsére már mindjárt itt a május, az gyakran már nem ennyire változékony hőmérsékletű.

2021. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Leirtak sokan, visz az ember kabatot es pulovert, aztan delutan a kabatot biztosan leveszi, de akar a pulcsit is.


De azert erdekelne, hogy hol van reggel 2 fok, delutan 22 egy napon belul.

Ma pl. 7 fok volt az ejszakai leghidegebb (ami amugy reggelre mar melegszik, hacsak nem napfelketekor indulsz) es 20 a legmagasabb. Azert ez mar nem 20 fok kulonbseg, csak 13, de amugy mindegy is, siman megoldhato.

2021. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Retegesen. Nekem azert van hatizsakom, mert bele tudok tenni dzsekit, barmit, amit le-fel veszek.
2021. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"De azert erdekelne, hogy hol van reggel 2 fok, delutan 22 egy napon belul. Ma pl. 7 fok volt az ejszakai leghidegebb (ami amugy reggelre mar melegszik, hacsak nem napfelketekor indulsz) es 20 a legmagasabb. Azert ez mar nem 20 fok kulonbseg, csak 13, de amugy mindegy is, siman megoldhato."

[link]

[link]

Alföld, Dunántúl déli részén jó pár helyen megvan a közel 20 fokos napi hőingás, és ugyebár sok helyen valószínűleg csak a délután későbbi részében fog beállni a maximum

2021. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fölvettem a télikabátot alá két pulóvert hàtizsákba tettem egy kapucnis pulóvert és úgy jöttem a 22 fokban.
2021. ápr. 12. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam. Térdnadrág, pulóver. Reggel felvettem a pulóvert.
2021. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mára tárgytalan lett a kérdés. Jöhetnek a vastag cuccok reggel is, délután is.
2021. ápr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!