Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti eladó állás interjúra,...

Bolti eladó állás interjúra, hogy készüljek fel?

Figyelt kérdés

A héten megyek interjúra bolti eladó pozíció miatt és rég nem voltam interjún, se dolgozni nem voltam sok ideje.

Szeretném ha felvennének és ott dolgozhatok.

Volt korábban eladói tapasztalatom igaz a pénztárkodás nem volt benne, de elején megtanítottak és nem tűnt annyira nehéznek csak a sor az ami stresszes volt akkor, ha kialakult nagy sor.

Kicsit introvertált vagyok de a korábbi eladós munkámban nagyon jól teljesítettem és szeretném itt is ezt nyújtani.

Bár volt, hogy akkor nem találtam fel magam, járkáltam a boltban munkákat keresve, mert nem akartam mindig megkérni valakit, hogy adjon munkát így ettől félek kicsit bár sok feladat lesz ott mint kasszázás, árufeltöltés, takarítás, stb..

Szeretném ha sikerülne az interjú, hogy öltözzek és miket vigyek magammal?

Szeretném még ha sikerülne ugye az interjú, fel is vennének az első munkanapon a lehető legjobbat teljesíteni ahogy elvárják, ezt hogy csináljam? Mi van ha első nap már bedobnak a pénztárba én meg ott bénázok?

Nagyon megviselt ez a munkanélküli időszak így mindenképp elszeretném vállalni ha összejönne, mert legalább van benne kis tapasztalatom.

Szerencsére közel van a hely így a közlekedés miatt nem aggódom sőt ismerem is nagyjából.



2021. ápr. 12. 16:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1%

Azta ez micsoda karrier!

Ebből fogsz aztán előbbre jutni az életben?

Hány éves korodra sikerült eddig a pontig eljutni a karrieredben hogy bolti eladó állásra jelentkezzél?

2021. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1TÖk jó hogy nem ez volt a kérdés és most ennek örülök mert nehéz volt állást találni amúgy is...mi ez a negatív stílus?
2021. ápr. 12. 16:44
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ingben menj ha fiú vagy, illetve kék farmerben. Előny ha megmutatod hogy tájékozott vagy a céggel kapcsolatban, nézz utána nagyon alaposan. Az interjú során át fog jönni hogy képben vagy. Tudod miről beszélsz. Ha megkérdezik hogy miért akarsz ott dolgozni arra legyen egy pozitív nem szomorú válaszod. Hangsúlyozd hogy akár azonnal tudsz kezdeni.
2021. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3.Köszi lány vagyok amúgy :).
2021. ápr. 12. 16:48
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

#1:Mekkora egy tapló vagy! Szerinted ha nem lennének eladók, ki szolgálna ki téged a boltban?

Hihetetlen, hogy lehet ilyen bunkó hozzászólásokat írni. Gondolom te vezérigazgató vagy.. Nyilván.

2021. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5.Vagy neki annyira nagyrabecsülhetű állása van, hogy ilyen "alja" munkás kérdésekre tol be ilyen stílusban választ.
2021. ápr. 12. 17:14
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Ó hagyd már. Pont az ilyenek életükben nem dolgoztak semmit, ezért unalmukban megbántanak egy anonim oldalon mindenkit mert ez hú de menő. Pont ő beszél karrierről. :D

Látom engem is lepontoztak, mert megírtam a véleményem.


Mindenféle munkára szükség van.


A bolti eladó állással semmi probléma nincsen. Nem kell foglalkozni az ilyen barmokkal.

2021. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4%
3 Te KOMOLYAN hitted hogy a kérdező esetleg férfi? Bolti árus és a hasonló idomított-majom-is-meg-tudná-csinálni alja munkakörökbe nők szoktak menni mert az eszük kis híján 0 azért fontos munkát amihez kéne logika is nem tudnának megcsinálni azért a nők nagy része irodista/árus/nővér/kisiskolás tanár/ovónő/portás stb. míg a komolyabb és észt igénylő munkák (építési munka/mérnök stb). körében ha van nő az csak dísztárgy. Biológiailag alsóbbrendű a logikájuk a Férfiakhoz képest.
2021. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%

8as!

1. vagyok.

Szívemből szóltál, igaz minden szavad.

Amúgy cégem van, de soha nem értettem az olyan embereket akik egy bolti eladói állásra is úgy izgulnak, mintha igazgatói posztra mennének felvételi elbeszélgetésre.

2021. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7%
Igen! Érdekes módon a modern nők irgalmatlanul arrogánsak és aggresszív feminista nagyarcú barmok de ha munkáról van szó vagy ha olyan illető irányába kommunikálnak akiknek SZERINTÜK tekintélye van (hivatalos vagy interjúztató vagy gazdag férfi) akkor azonnal a földig aláznák magukat és alázatosan megadnák magukat de a modern proletár női csoport olyan. Nagyarcú de irgalmatlanul ostoba és egoista a propaganda miatt a SEMMIRE de alázkodva állnak az állam irányába és akármi irányába amire a propaganda programozza őket.
2021. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!