Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted Magyarország felnőtt...

Szerinted Magyarország felnőtt (18+) lakosságának hány százaléka munkanélküli jelenleg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Létezik erről statisztika. Az első oldalon, amit midőn a Google. Egyébként kb 4,5%
2021. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen, van az a szám, amit a KSH közöl, meg van az is, ami a tényleges munkanélküliek száma. Én olyan 8-10 százalékot mondanék a mostani helyzetben.
2021. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt pl a 3/4-ed utca semmit sem dolgozik, öregek-fiatalok egyaránt, segélyeken meg nyugdíjakon élünk. Leépítés is volt és senkit nem vesznek fel sehová a közelben, nem is keresnek munkást. Nehéz elképzelni hogy az csak 4,5%.
2021. ápr. 12. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Régiótól is függ ez azért.
2021. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
20% , de az vidéken van. De én is az vagyok, dolgozok, de nem vagyok bejelentve. Hozzám hasonlóan ők is.
2021. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

#1: A statisztika az legfeljebb a regisztrált munkanélküpliekről szól. Viszont - főleg az elmúlt 1 évben - sokan már kiestek mindenfajta ellátásból, őket sehol nem tartják nyilván. Szóval a 4,5% meg sem közelíti valószínűleg az eredeti számot.

Én is legalább 10%-ot mondanék, de lehet akár jóval több is.

2021. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
10%? inkább 20-30
2021. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze de úgy van megcsinálava hogy, essél ki mert ha nem mész közmunkára ki zárnak.Ott meg semmit nem lehet keresni csak akkor nem értem minek van hivatal ha nem segítenek semmit.Kevés pénzért mindenhol lehet munkát találni.
2021. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a mai világban már nincs szabad döntési joga az embernek? Aki akar magának oltást az oltassa be magát aki nem akar az ne oltassa. De mi ez hogy ha nem oltatod be magad ez is ez van. ÉS mi az hogy akik nem akarják beoltatni magukat azokra meg kényszerítik lassan. Mi a fene van az emberekkel? Megbolondultak? A kormánnyal kezdve. Ha logikusan nézzük a dolgokat: Akik beoltatják magukat ugyanúgy eltudják kapni a vírust csak állítólag nem lesznek tőle súlyos betegek. Ezt mondják sokan tehát akkor maradjunk ennl a mondatnál. Ha találkozik egy beoltott és egy nem beoltott és a nem beoltott mondjuk vírus van a szervezetében és elkapja aki be van oltva akkor kérdezem én hogy mitől fél hiszen mivel be van oltva és ha el is kapja nem lesz súlyos tünetek. ÉS aki nem oltatja be magát az meg tudja magáról hogy erős az immunrendszere vagy már átesett rajta kisebb tünetekkel vagy tünetmentesen. Akkor aki átesett rajta annak minek kell beoltani magát? Erre mondjatok választ csak ezekre senki nem tud. Meg nem mindegy az hogy aki nem oltatja be magát hogy mi lesz vele? Hiszen aki be van oltva már úgysem fogja a súlyos tüneteket elkapni. Vagy ha egyáltalán nem véd a vírus ellen a vakcina akkor tulajdonképpen mi is az értelme? A másik meg hogy csak védettségi igazolvánnyal vehetők igénybe szolgáltatások. Tehát az én becsületesen megkeresett pénzemet nem költhetem szolgáltatásokra mert nincs védettségi kártyám ls ezért otthon kell lennem egészségesen? Ez az emberi jogok megsértése és innen látszik hogy a vakcinák ha ennyire erőltetik nem a vírus ellen véd hanem azt teszi el ha nem is most de évek múlva akár az embereket láb alól ugyanis mielőtt beadják a vakcinát azelőtt az emberrel ügye aláíratnak egy papírt hogy saját felelősségre. Tehát pár év múlva ha rosszul lesz tőle az ember vagy lesz tőle egy betegsége akkor a kormánynak ez lesz a válasza: Saját felelősségre oltatta be magát az ember.
2021. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A váalszomat nem ez alá a kérdés alá akartam írni bocsánat.
2021. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!