Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Videós állásinterjú során...

Videós állásinterjú során mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan dolgokra, tapasztalatokra, amelyekről nincs információ a neten - mindent elolvastam. Arra is kíváncsi lennék, hogy miképp mutatkozzak be az elején? Nincs kézfogás, ami eléggé fontos része az egésznek, meg úgy alapból eléggé előnytelen számomra ez az egész.

2021. ápr. 13. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jónapot kívánok, XY vagyok. Örülök, hogy megkerestek.


Ne aggódd túl, hasonló mint a személyes interjú.

2021. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha izgulni fogok, majd jön a xanax + feles kombó. Szerencsére nem fogják érezni az alkoholszagot.
2021. ápr. 13. 22:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elején mosolyogj. Az annyit ér mint egy magabiztos kézfogás. A beszélgetés közben is mutatsd, hogy érdekel a dolog. Pl gesztikulálj, az is magabiztosságot jelez.
2021. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne 500 éves melegítőt vegyél alulra, mert ha valamit oda kell vinni meglátják és kicsit ciki a szép fehér blúzzal. (Egy barátommal történt. 😆)
2021. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az öltözet az a másik dolog. Minden ingemet kihíztam, a boltok meg nincsenek nálunk nyitva, szóval remélem, hogy nem kellesz felállnom, mert nem lenne túl szép látvány.
2021. ápr. 13. 22:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, én nem javaslom a xanax + feles kombót vagyiks rajtam egyből meglátszódik a kábaság. Inkább az adott pozícióra készülj fel, nem kell túl aggódni, gondolom nem olyan állásra jelentkeztél, amihez ksemmi közöd nincs. Ha még iks olyan állás, ammiről fingod sincs akkor xanax + 2 feles legalább megadja az önbizalmad. Ismerek olyat, aki bekerült olyan pozícióba, ahol azt se tudja mit kellkene csinálnia, de már 3 éve ott van.
2021. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eléggé tapasztalt vagyok hasonló munkakörökben, sőt még emberekkel is dolgoztam salesben, szóval tényleg nem kellene izgulnom. Valahogy mindig sikerül teljesítenem. Most annyiban változik a helyzet, hogy egy komoly, piacvezető cégről van szó, akiknek hazudnom is kell majd néhány infóval kapcsolatban. Bár ebben elég jó vagyok.
2021. ápr. 13. 22:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen munkára vettek fel, Balázska?
2021. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8

Tudtommal interjú után szokták felvenni az embereket, de lehet, hogy én tévedek, kedves Ádám!

2021. ápr. 13. 22:38
 10/13 Fsms ***** válasza:

Háttér, külső zajok, megfelelő minőségű fejhallgató, fényviszonyok. Kamera beállítás .

A fentieken túl.

2021. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!