Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Videos állásinterjú mennyire...

Videos állásinterjú mennyire gyakori és mennyire megértőek ha inkább személyesen mennék be?

Figyelt kérdés
Soha életemben még csak videotelefoalast sem csináltam ismerőssel, nemhogy állásinterjúra vállalkozzak így... Viszont ma szembejött egy jó hirdetés, csak videos interjút említettek a végén. Elég lehangoló. Megjegyzem, a munkában nem lesz ilyen feladat, szóval nem ennek tesztje, csak a covid miatt nyilván...

#Videos állásinterjú
2021. ápr. 14. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Már a covid előtt is igen gyakori volt nálunk az előző munkahelyen. Általában kedvelték ezt az interjúzók.


Most a covid miatt meg gyakoribb. Nem ördögtől való. Nem kell tőle tartani. Teljesen általános és elfogadott.

2021. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nekem annyi volt a videós interjú, hogy letöltöttem valami hülyeséget, ami még a netet sem tudja kezelni kb ezért úgy akadt a kamerám mint az állat, úgyhogy inkább felhívtak telefonon helyette. Szerintem elb@szott dolog ez, a személyes interjú mindig is az első helyen lesz, fontos az első benyomás és a viselkedés, ami kamerán kevésbé jön át.
2021. ápr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a saját kollégák védelmében vezették be tavaly a videós interjút még gépkezelő szinten is, mert csak azt engedik be a telephelyre, akit fontos, és sok vezető hónapok óta otthonról dolgozik, így a személyes találkozáshoz nem elég a jelentkezőt beengedni, emiatt be kellene menni az interjuztatónak is. Kicsi az esélye, hogy ezt megteszik egy ismeretlenért.
2021. ápr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem valószínű, hogy megteszik. Nincs ismerős, aki tud segíteni benne? Nekem a 92 éves nagymamám lazán kezeli a skype-ot, facebook messengert, szerintem neked is menni fog.
2021. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!