Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hazudik a politikai...

Miért hazudik a politikai nézetét illetően?

Figyelt kérdés

Melóban van egy csaj, biztos forrásból tudom, hogy ő meggyőződéses bal oldali, de mindig az egyik leghangosabb szokott lenni a politikai témákat illető beszélgetésekben, természetesen a jobb oldal mellett prosperálva. Nem tudom, hogy emiatt-e, de már kétszer is volt előléptetve.

Mit csináljak, leplezzem le valódi énét?


2021. ápr. 15. 13:27
 1/4 Thispain ***** válasza:
94%

Ha szeretnéd...


Sok oka lehet egyébként.


Többek között a büntetéstől való félelem, megfelelési kényszer, hamis információkkal való pozíciószerzés, stb.


Ajánlom a "Verj át, ha tudsz" című könyvet a témában.

2021. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az árulás/árulkodás a lehető legrosszabb opció, gondolj bele abba hogy Júdás neve fenn maradt és közhangú utálatnak örvend, annak a katonának a nevéről pedig semmit nem tudunk, aki oldalba szúrta Jézust a kereszten.


Lehet rossz példa, de ez inkább becsületbeli kérdés. Ha ő ennyire kétszínű ember szíve-lelke rajta, én a helyedben szimplán nem foglalkoznék vele, vagy kerülném. Amúgy is az ilyen érdekemberek társaságát nem kifejezetten jó keresni.

2021. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudod róla azt, hogy a mai politikai baloldallal szimpatizál és ilyenekkel vállal értékközösséget, akkor ebben többségében azért olyan nagyon meglepő nincs, hogy a hazugságot sem veti meg. (Tényleg tisztelet a kivételnek, de én még nagyon kevés olyannal találkoztam).
2021. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos Fideszes a főnök
2021. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!