Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne ez ellen...

Hogyan lehetne ez ellen tenni? Hogyan maradhatnèk meg egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Sajnos február vègèn elvesztettem a règi munkám, munkanèlkülin vagyok...


Márciusban egy hètig vtam egy helyen, de már 2. napom elejèn közöltèk, hogy valszeg elleeszek küldve...

Nah itt nem vártam sokat, fel mondtam. Ez határozott idejű szerződès volt amúgy...


Most a hèten kezdtem egy másik helyen, itt napi bejelentèssel, jövő hètre már nem hívtak...

Többeknek akik most kezdtek szerződèst ajánlottak, nekem nem, rákèrdeztem, azt mondták, hogy nagyon új vagyok, bizonyítanom kellene...


Hogy bizonyítsak ha már jöv hètre be sem hívtak?


Ennek így nagyon nincs èrtelme, hogy ugyan munka akad, de ilyen egy hetes faxságok amivel inkább csak a vesztesèg van.


Mit tehetnèk, hogy a jövőben meg is maradhassak egy cègnèl?



2021. ápr. 16. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki se mondta miért küldenek el? Jó lenne egy támpont legalább, hogy tudj változtatni rajta. Esetleg ezek mind olyan helyek ahol a tempó számít?
2021. ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Kérdés milyen jellegű helyek ezek? Mert lehet te fogtad ki a gané munkáltatókat. A napi bejelentés ilyen nesze semmi kb, nem vagy se tb biztosított, se táppénz, szabi sincs.... Mondjuk a határozott idejű él nem pattogtak, hogy fel mondtál? Ott azért pár hónapig lehetett volna helyed.
2021. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es, nem pattogtak, habár a főnök nem is örült...

Viszont azèrt Neked sem esne jól, ha már a 2. napodon mondanák, hogy vszínű el leszel küldve...


Minek fektessek bele energiát, minek tanuljak be?


Amúgy gyári illetve raktárosi munkák ezek...


A mostani helyemen nincs ok, egyszerűen jöv hètre már nem hívtak, nem közöltek okot... A többi újnak akik velem együtt jöttek már munkaszerződèst ajánlottak... nekem azt mondták, hogy bizonyítani kell, hogyan, ha nem is hívnak dolgozni? De ezt le is írtam a kèrdès kifejtèsben...


De gondolkodom, hogy szakmámban kellene elhelyezkedni, de csak irodai munka, 6 ève szereztem, nincs benne tapasztalatom.. pènzügyi asszisztens... De gondolom ezzel meg kitörölhetem...

2021. ápr. 16. 07:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy napi bejelentés sok helyen egy rosta, lehet nem nyaltál eléggé, nem látták, hogy úgy odatennéd magad ebben a pár napban, vagy csak nem voltál szimpatikus a felettesednek. Sajnos van ilyen indokolni nem kell nekik semmit, azt meg nem mondhatja ki, hogy inkább a Józsit tartja meg, mert jobb arcnak találja.

Most, hogy a vendéglátó helyek nyitásáról pusmognak, megjelent egy halom álláshirdetés, meg kell próbálni azt a vonalat is, igaz az se biztos hely, mert bármikor megint bezárhatják őket, de a semminél jobb.

Az irodai végzettségeddel az a gond, hogy 6 éve szerezted és nincs benne friss tapasztalatod, így egy frissen végzett nagyobb előnnyel indul, mert abban a szakmában meg állandóan van változás, amiben ha nem vagy naprakész lemaradsz. Esetleg ott van az is, hogy átképzed magad egy piacképesebb szakmára, közben pedig próbálkozol más helyeken. Remélem sikerrel jársz.

2021. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!