Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálta ezt a főnököm?

Miért csinálta ezt a főnököm?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy rajta kívül, senki nem hiszi, hogy egy osztályt szépen fel lehetne “virágoztatni”, az lenne a feladatom, hogy szépen átrendezzem az osztályt, a régebbi kolléganőm instrukciói segítségével végrehajtottam ezt, viszont az oroszlánrész az én feladatom volt. Rengeteg könyvet kellett áthelyezni az újítás érdekében. Aztan látom, hogy a kolléganőmet jelölték, mert újra implantálta őket, szép fejlődést értünk el. Viszont, én örültem, hogy jelölték, megérdemli. Viszont, évek óta küzdök azért, hogy aztán más embereknél lássam azt a jellemzést, amit én csináltam. Ha senki nem hisz bennem, akkor én bízok magamban. Működik ezt? Nálunk: a motiválással, a reális látással gondok vannak, mert hiába dolgozol, csak küzdelem marad minden. Hiába a technikai eszközök, hiába a sok tudás, nem tudjuk értékelni és megfelelően bánni az emberekkel.
2021. ápr. 16. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Szia. Nem akarlak megbantani egyáltalán, kérlek ne vedd annak amit most írni fogok.


Az írásod nem osszeszedett, nem teljesen világos, viszont tele van panasszal, keseruseggel.


Egy jó vezető ismervei közé tartozik, hogy nem lehet negatív (tudom, az élet erre sokszor racafol) viszont határozott, előremutató, irányító alkat kell legyen.


Az utolsó mondataid alapján megerosodott bennem, hogy ilyen hozzaallassal még nem értél meg a vezetői feladatokra.


Próbálj pozitívabb lenni, és ha szorgalmas maradsz továbbra is, akkor biztosan sikerülni fog. Sok sikert kívánok hozzá neked.

2021. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Tökéletesen egyetértek elsővel.
2021. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!