Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » NANO CORNER Kft. vélemények ?...

NANO CORNER Kft. vélemények ? Mennyire megbízható munkáltató?

Figyelt kérdés
A napokban találtam rá az álláshírdetésükre, elméletileg hostess, promóteri munkákkal foglalkoznak. Valakinek bármilyen tapasztalat?

2021. ápr. 16. 11:44
 1/7 anonim válasza:
Engem a napokban hívtak be személyes találkozóra. Szerintem jobban teszed, ha nem mész el, én is kihagytam. Szintén kértem cégnevet smsben. Nekem úgy tűnik ez a cég kb félévet működött és ingatlan bérbeadás a főtevékenység a ceginformacio.hu-n. Ráadásul egy Andrássy úti címet kaptam,míg a székhely máshol. (Miért is lenne egy hostess kereső cégnek több irodája...) A tagdíjra rákérdeztem, az nincs :D . Ha valaki elment,érdekelne engem is mi a tapasztalat. Nekem bűzlik,ha még tagdíjjal sem húznának le.
2021. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végül voltam hétfőn.... Ha érdekel, akkor privátban mesélek. Nem akarom, hogy esetleg felismerjen valaki.. 🙄
2021. ápr. 21. 23:59
 3/7 anonim válasza:
Szia. Írtam neked privátban, megköszönném ha tudnál nekem egy kis felvilágosítást adni a cégről és a találkozóról is!
2021. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sziasztok. Most találtam rá én is erre az állás hirdetésre. Tudtok nekem privát üzenetben bővebb információkkal szolgálni? Előre is köszönöm.
2021. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Annyian írtatok, hogy ide írom ki inkább....

Nekem nem voltak szimpatikusak.

Illetve gondoljatok bele, hogy április óta nem találtak megfelelő embert, szerintem ez sokat elárul...

2021. szept. 13. 00:34
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem találtak megfelelő embert"


Mit is árul el róluk ez?

Mondjuk megvalogatjak azt, hogy kit vegyenek fel? Vagy aligha van olyan egyén aki alkalmas lenne?

Mert ez is közre játszhat. :)

Akkor én se menjek? Engem is hívtak... Pont holnap mennék a találkozóra... Időmet pocsekolni nem szeretem.🙃 Én is kérnék a tapasztalatodbol kis információt! :)

2021. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Telefon meg egyéb védő folyadék szerűt árulnak, kétlem, hogy erre április óta nincs megfelelő ember. Azért az nem egy agysebészet. 😄
2021. szept. 19. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!