Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálok számítógépen...

Miért utálok számítógépen dolgozni?

Figyelt kérdés

Unalmas az irodista lét. Egyetemre jártam, de nem szeretem amit csinálok. Sokkal jobb lenne valami kézzelfogható dolgot csinálni vagy kint a friss levegőn lenni.

Úgy érzem sokkal szívesebben dolgoznék egy építkezésen, mint a fullasztó, dögunalmas home office-ban



2021. ápr. 16. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha ennyire vágysz rá, akkor el kell menni egy építkezésre. Reggel 7-kor már lehet nyomni az ipart, sötétedésig nincs megállás, közben ha éppen esik, a nyakadba csurog, térdelsz a hideg betonfödémen, amíg igazgatod a deszkát, amin majd toljátok a furikot, óbégatnak a fogatlan, analfabéta kollégák, az ebédet meg az állványon, tíz perc alatt kell befalni, mer' melaó van, nincsen szünet. És lehet, hogy nem is keresel többet, mint most. De megpróbálhatsz gyárban is dolgozni: ha szerencséd van, akkor csak három műszak 8 órában, ha nincs, folyamatos 12 órás munkarend, egy idő után meg azt sem tudod, melyik nap, milyen napszakban vagy. A sorvezető ordít, hogy legyen meg a darabszám, a kollégák ordítanak, mert zúg a gép, WC-re akkor tudsz menni, ha valaki beül a helyedre a sorra, de akkor is a csarnok másik végébe kell menned. Sőt, mindenért a csarnok másik végébe kell menned, ott az öltöző, az étkező és a dohányzó is. Lejárod a lábadat, szünet akkor van, mikor szól a duda, időre vissza kell érni és ezzel sem fogod hülyére keresni magadat. De legalább valami kézzelfoghatót csinálsz, műszakonként akár több ezret is.

Én meg majd megyek a helyedre Excel-táblázatokat színezgetni és nagyon foglak sajnálni, mikor egy hónap után kézzel-lábbal jönnél vissza a dögunalmas irodai munkádba, amivel nem nyomorodsz meg 50 éves korodra.

2021. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, nekem jobban bejön a Home Office
2021. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én megpusztulok itthon. Olyan munkát akarok ahol lehet jönni-menni, mozogni és nem egy gép elött ülni egész nap
2021. ápr. 16. 22:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De nem vagyunk egyformák
2021. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Le is szakadna a kis pici kezed te kislány.


Azért unalmas mert semmit se csinálsz csak nézel ki a fejedből.

2021. ápr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
.🤨
2021. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem az álmom lenne az irodai munka, de érettségivel, tapasztalat nélkül még interjúra se hívnak.
2021. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az irodai munkások csak betanított nyomtató kezelők.

8 általános se kell hozzá.

2021. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kubikoltam építkezésen... azóta áldom a klímás irodát és a kávézgatást napi 3x
2021. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Excel táblákba pötyögni lélekölő

Egy kőműves sokkal hasznosabb munkát végez mint én

2021. ápr. 17. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!