Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon bunkóság lenne ha...

Nagyon bunkóság lenne ha megint visszamondanám a munkalehetőséget?

Figyelt kérdés
Szóval korábban hívtak egy klassz munka miatt, ahol már majdnem mindent lerendeztünk de utolsó pillanatban megijedtem és rájöttem, hogy nem lenne nekem való így nem mentem el végül. Viszont ismét kaptam onnan egy újabb esélyt, mert jelentkeztem oda korábban aminek nagyon örültem de megint azt érzem nem nekem való és a másik fajta munkában jobban érezném magam de ez már túlzás lenne szemétségnek nem? Nem szeretném ismét lemondani, mert jelenleg nincs perpillanat munka megbeszélve és így ismét munka nélkül lennék de úgy érzem nem nekem való lenne és emiatt, hogy korábban lemondtam félek közömbös lesz velem majd. Viszont ha itt dolgoznék akkor meg attól félnék hiába dolgoznék le ott akár 4 évet folyamatosan mert megint előjönne ez az eset és félnék kilépni. Fogalmam sincs mitévő legyek, mert nem tudom igazából miért jelentkeztem megint oda de a munka nem lenne vészes egyiknél sem igazából. Viszont ugye ha megint lemondom akkor tuti soha többet nem lesz ott esélyem és örökre megutálna bár nem izgatna hisz találnék másikat csak valamiért vágytam rá de most, hogy rendezve van másik munkáért vágyok ami még nincs. Itthon viszont elújságoltam mindent és kimagyarázni nem fogom tudni szerintem, miért döntöttem így most. Semmi közük hozzá de elmondtam...Tanácstalan vagyok. 21l vagyok..

2021. ápr. 17. 01:32
 1/6 anonim válasza:

Az életben sajnos nem mindenki talál olyan munkát ahol szívesen dolgozna és jól is érzi magát.Ha ezt is le mondod nem biztos hogy komolyan fognak venni a későbbiekben.

Én azt nem értem hogy ha, úgy érzed hogy nem neked való munka akkor miért tartasz attól hogy többet nem lenne ott esélyed dolgozni??

Az hogy az otthoniak mit szólnak hozzá azzal ne törődj,te életed,te döntésed.

Szerintem nekik is az a fontosabb hogy te jól érezd magad a munkahelyeden.


(Ez a saját véleményem mielőtt bárki belém kötne)

2021. ápr. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem hogy ha, úgy érzed hogy nem neked való munka akkor miért tartasz attól hogy többet nem lenne ott esélyed dolgozni??-->

Ezt lehet rosszul fogalmaztam igen..mármint hogy többet nem venne fel ha 2x is visszalépek de ha találok más irányban munkát akkor lényegtelen csak félek a reakciotól ha mégis úgy döntök nem megyek erre a munkára mert közben találtam hozzám valót. Alapból nagyon lekezelő akivel eddig beszéltem így félek miket fog gondolni ezek után..

viszont ha ezt lemondom akkor máshol ezt nem fogják tudni mivel teljesen újként kezdenék, volt erre példa. Ezért sem értettem miért jelentkeztem hirtelen erre megint mikor úgy vagyok ezzel, inkább egy új helyen mint egy régin mert a régin nem biztos, hogy ugyanaz lesz (és ezt is tapasztaltam, másik állásomnál hogy máshogy bántak velem, megváltozott minden stb kitért a szokásos rutinombol..)

2021. ápr. 17. 05:08
 3/6 A kérdező kommentje:
senki többet? :(
2021. ápr. 18. 04:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Senki többet, mert rohadt unalmas a hisztid.
2021. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.köszi nem kértem véleménnyt....
2021. ápr. 18. 16:46
 6/6 anonim válasza:

Az nem lehetne opció, hogy elfogadod a munkát, (hogy ne legyen üresjárat), és ha jön egy jobb lehetőség, vagy megtalálod azt a fajta munkát, ahol jól érzed magad kilépsz és váltasz?


Nekem volt olyan is, hogy csak 2 napot voltam egy helyen, mert kaptam egy telefont, hogy felvettek oda, ahová igazából menni akartam.

(Persze nekem nem kellett attól tartanom, hogy később nem vennének fel oda, ahonnét eljöttem.)

2021. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!