Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tervezitek meg a nyári...

Hogy tervezitek meg a nyári szabadságokat, ha a főnök nem szól bele, hanem egymás közt kell egyeztessetek?

Figyelt kérdés
Mennyivel előbb jelzitek a kollégáknak a szabit? Előnyt élveznek a gyermekes kollégák? Mi okoz konfliktus helyzetet?

2021. ápr. 19. 23:37
 1/1 Tepfal ***** válasza:
100%
Nálunk van egy szabadságtervező, amit mindenki év elején megtervez, és szükség esetén módosít. Mi projektalapon dolgozunk, év elején általában van egy képünk arról, hogy az adott évben mikor milyen terhelés lesz. Mindenkinek a saját projektjeit figyelembe kell vennie, és az ő felelőssége, hogy a kollégákkal ezt egyeztesse - pl. ha van egy határidős projekted szeptember 1-i teljesítéssel, akkor augusztus végén csak akkor mehetsz el szabadságra, ha lezártad a projektet, de amúgy rád van bízva. Általában nem szokott probléma lenni ebből, nekem néhányszor volt olyan, hogy nem tudtam tervezett időben szabadságra menni, de ez is inkáb rajtam múlt.
2021. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!