Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Raktáros állás, mekkora fizetés?

Raktáros állás, mekkora fizetés?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy pesti raktáros állásra, Gépi és kézi Szerszámgép kereskedelem, raktáros kell, áru beszédes, kiadás vevőknek,és persze komissiózás, netes rendelés csomagolás.

1 műszak 9 órába.


És az volna a kérdésem hogy mennyi volna a reális és mondható fizetés ha kérdezik?

Nettó-Bruttó, Bár úgy is Bruttóba kell mondani.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. ápr. 20. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bruttó 300. Ha jobb hely akkor akár 350 is lehet a bruttó.

Én egy nagykereskedelmi áruházlánc egyik üzletében raktárosként bruttó 300at kapok

2021. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor az olyan 200.000ft nettó reális vagy sok?
2021. ápr. 20. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen reális. Valószínűsítem hogy targoncás jogsid is van, sok gyárban akár nettó 300at is adnak egy jó targoncásnak
2021. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, de a munkára nem feltétel.
2021. ápr. 20. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben számolnod kell azzal, hogy akinek van targi jogsija azt hamarabb veszik fel. Nyilván a kamiont le lehet szedni kézi békával is de elektromossal könnyebb, és ha magaspolcrendszeres a raktár akkor a magasba bizony targoncával kell felrakni a raklapokat. Persze lehet ezt csinálni illegálban is én egy évig használtam a kézitargoncát jogsi nélkül, aztán a cég elküldött képzésre
2021. ápr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Mai világba netto 300 a minimim ami kéne
2021. ápr. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem az embereket ennyi pénzért fel sem kelnék az ágyból ezért kaptok keveset mert mindig van egy csöves aki elvállalja (cnc programozó nettó 490+10% mozgóbér+pótlékok) ez a baj veletek
2021. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is Gépi Forgácsoló, Cnc Gépkezelő és Cad-Cam Informatikus végzettségem van Érettsegivel együtt.


De a cégek le se tojnak mert pályakezdő vagyok.....

2021. ápr. 21. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!