Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megteheti ezt egy...

Szerintetek megteheti ezt egy főnök?

Figyelt kérdés
A gyár igazgatója annyira ki van bukva pár emberre, mert nem oltatják be magukat, hogy megvonja tőlük a pótlékokat és a szabadság igényeket sem fogja figyelembe venni azoknak akik nem oltakoznak. De akik igen, azok plussz 50 ezret kapnak. Nyilván nem teheti meg, de mit tud tenni az akivel így kicseszik az igazgató? Tud bármit lépni?

2021. ápr. 20. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Főnök mikor alkalmazhat megvesztegetést?
2021. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem alkalmazhat, de mit tudok én tenni?
2021. ápr. 20. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Dokumentumok birtokában ügyvédhez menni és beperelni.
2021. ápr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Okos ember lehet a góré.

Mit is tudnál vele kezdeni?

Nyilván lehet itt perelni de megéri?

Maximum tudsz egy jobb helyet keresni ahol ezzel nem foglalkoznak.


Annyira rossz érzés hogy mindenféle képpen rád akarják erőltetni ezt az egészet,ki tudj még hány helyen ugyan ezt teszik majd,rossz belegondolni is.

Sima gyár melósként is adassa be magának.

Ennyit a saját döntésről..


Esküszöm fogom magamat aztán tessék oltsanak be,érdekes módon nemzetközi sofőr voltam és túléltem.

Most gyárban dolgozom,nem járkálok össze-vissza sok országba,ha itt is azt mondják oltasd be magad vagy is utalgatnak rá nem tudom mit csinálok már komolyan mondom.


Mindig a kis embert akarják b.szogatni?

Adjanak egy fegyvert oszt végzek én magammal,csak hagyjanak már békén ezzel a coviddal mostmár.


Akinek van oltása az nyártól karantén nélkül utazhatnak?

Ír és Német ismerőseim is ezt mondják,hagyjanak engem és másokat is békén mostmár.

Miről mondjak még le.

Itt is be van sz.rva a főnök,nyomtasd az oltást,mondom neki ember 2 hónapja dolgozom itt és más témád nincs?


Voltam már több helyen munkámból adódóan,hálás is vagyok ezért,elég is volt, el fogadtam hogy országon belül fogok mostmár csak mozogni,de könyörgöm hagyják már békén azokat az embereket akik nem akarnak oltani..

Én sem piszkálom azokat akik oltatnak,ők se piszkáljanak minket.......

Bocsi de ki jött belőlem.

2021. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Aki olyan sötét paraszt és annyira felelőtlen, h nem csak a saját, de a többi alkalmazottam egészségét, életét is veszélyezteti, azt minimum megpróbálnám rákényszeríteni a normális viselkedésre (ahogy a főnököd is teszi), de leginkább kirúgnám a fszba h ne veszélyeztesse az elmebajával a befektetésemet.
2021. ápr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Parasztok nem sötétek 5-ős ! A cigányok igen .

Ez az írás egy fantázia,szüleménye egy igazgató sem ilyen kaliberű .

2021. ápr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a potlekokat levonja, szabadságot törli - mindezeket NEM teheti meg


Aki oltat és 50 K bónuszt ad - megteheti


Ne húzd fel magad!

Azokat akik ismerik a jogukat nem tudja megijeszteni.

2021. ápr. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

Kiesel a munkából,+végigfertőzől mindenkit+többiek túlórázhatnak helyetted,amíg nem dolgozol.

Esetleg hosszabb ideig post covid miatt.

Jogos.Én kirugnálak,bocsi.

2021. ápr. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!