Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak a főnöke is csinál ilyet?

Másnak a főnöke is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Jön egy megrendelés, megkérdezi kb. mennyi idő kell rá. Mondom neki 2 hét minimum. Erre visszakérdez, 5 nap? Mert már azt írta javaslatba, és az alapján számolta az árat. Jó, mondom akkor 5 nap, de akkor minek kérdezi?? És akkor kapkodhatok megint, meg túlóra meg minden. És ettől totál kivagyok, enni se tudok ilyenkor, mert azon stresszelek, hogy nem lesz kész és én kapok.

Másnak a főnöke is ilyen? Miért csinálja ezt?

L/25


2021. ápr. 22. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

megpróbál kizsigerelni (más kérdés, hogy könnyen lehet, hogy ő is rá van kényszerítve, hogy ezt tegye)

Tanulj meg alkudni, mint a piacon! Mondj többet ezentúl a valóságnál. Ha három hetet mondasz, akkor lehet, hogy legközelebb már ő sem 5 napot mond, hanem 10-et, és Te a valójában két hetes munkát "lazán" megcsinálod ezalatt.

2021. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért hagyod rá?!
2021. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt hasonló, a te példáddal élve én azt mondtam neki, hogy elhamarkodottan hozta a javaslatot, a normál határidő 2 hét, tehát ennyi alatt lesz teljesítve. Ha biztosít extra erőforrást, akkor beszélhetünk rövidebb határidőről. Nem örült neki, de nem nagyon tehetett mást, más nem tudta volna megcsinálni.
2021. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozik de nem szoktam belemenni.

Sokszor azzal is jön, hogy másik kollégám megígérte én elkészülök vele 5 nap alatt. Nem én ígértem úgyhogy beszélje meg azzal aki igen.

Úgy szoktam határidőket mondani, hogy X nap alatt meglesz de csak akkor ha minden rendben megy és beszállítók terv szerint jönnek.


Mondjuk 15 év után már hozzászoktam, hogy időnként kiabálnak velem a főnökök de így még mindig kevésbé vannak kiakadva mint amikor sürgetnek és elszámolok valamit.

2021. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én még új vagyok a cégnél, egy éve kezdtem el dolgozni, és nem igazán ér a szavam bármit is a főnökökével szemben. Azt kell csinálnom amit mondanak.
2021. ápr. 22. 18:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!