Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy menjek biztonságban...

Hogy menjek biztonságban ilyen kietlen helyen?

Figyelt kérdés
Szóval menni fogok interjúra hamarosan és megkerestem a helyet de eléggé kietlen helyen van, át kell menni zebra nélküli autópályán, a hosszú utca egyik része bokros és kissé félek ettől mennyire lesz reggel kivilágítva bár láttam azért lámpákat de a másik fele lakott terület szebbnél szebb házakkal. Viszont nagyon hamar odaértem még ezt a negyed órányi gyaloglást is beleszámítva és ülőmunka olyan amire már rég vágytam viszont kissé ijesztő arra fele menni egyedül bár ilyenkor nappal ugye nincs félelem érzet. De ha felvesznek akkor mindenképp mennék oda, mert most először talátlam ilyen munkát amit örömmel csinálnék és kérdés mikor találok legközelebb is ilyet. Hogy legyek résen reggel? Olyan 5 óra után fogok indulni szerintem vagy 5 előtt kicsivel így időben kiérek viszont 2 műszak így este is arra kell mennem ugya hazajövet. Kicsit parás vagyok így lehet egy darabig azon a hosszú utcán max kocogva megyek, hogy legalább kiérjek a munkahely közelébe. Bár voltam azért ilyen területen mint ez korábban de jó ideje kimentem a gyakorlatból. És még nem igazán ismerem a környéket de úgy érzem már meg is jegyeztem oda az utat. Szerencsére a buszmegálló azért nem olyan vészesen van messze de azért kell gyalogolni mire odaérek. Fiatal vékony lány vagyok így ha egy izmosabb ember jönne velem szemben és bármit akarna esélyem se lenne max a futás mert ilyenkor úgy tudok sprintelni, hogy csak na. Van esetleg itt olyan aki ilyesmi helyen kell mennie munkába? Félek csak én fogok erre menni oda. Persze nem szabad mindig félelemmel telve élni de azért résen is kell lenni.

2021. ápr. 22. 18:16
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Az autópályán való átkelést most felejtsd el.
2021. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Autópályán nem szabad átmeneti, mert életveszélyes, tilos
2021. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

de máshogy nem tudok odamenni..

nincs más út oda így muszáj.

2021. ápr. 22. 18:26
 4/55 anonim ***** válasza:
96%
Persze, az összes ott dolgozó autópályán jár oda?
2021. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

most miértaz autópályán vagytok fenn?

az csak egy átkelés kb pár lépés ma is megtettem oda az utat és mégsem történt baj.

nem az autópálya miatt írtam a kérdést elsősorban..

2021. ápr. 22. 18:32
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idiótaságot ne csinálj, hogy átkelsz egy több sávos autópályán, ahol 130 felett is mennek az autók egymás mellett, egymás után és egymás előtt. Ilyen hülye ember nincs, vagy ha van, akkor azt max 1x teszi meg..
2021. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Melyik autópálya az, amit pár lépéssel át lehet szelni?
2021. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Hányas számú autópálya?
2021. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
6.csak 2 sávos..
2021. ápr. 22. 18:34
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egyik oldala "csak", meg ott a szembe jövő.
2021. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!