Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan hitessem el a főnökömme...

Hogyan hitessem el a főnökömmel, hogy kedvelem, ha utálom, mint a sz*rt?

Figyelt kérdés

4 éve dolgozok neki, sose kedveltem, és ezt ő is tudja, de próbál feleslegesen jó pofizni, és olyan kérdéseket feltenni, hogy hogy vagyok, pedig leszarja, hogy hogy vagyok és ez érvényes másra nézve is az ő szemében, a hátam mögött megjegyzéseket tesz rólam és más olyan kollégákról, akik szintén nem kedvelik.

Szóval hogyan tudnám én is megjátszani magam, hogy az ilyen kellemetlen helyzetek ne váljanak még kellemetlenebbé? Vagy mondjam meg neki, hogy ne jó pofizzon, vagy egyszerűen engedjem el a fülem mellett?



2021. ápr. 22. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Dícsérd a külsejét
2021. ápr. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Ne vedd fel az ő viselkedését, az nem te vagy. Ha meg úgy teszel “mintha”, akkor meg nem önmagadat adod. Idővel úgysem bírja az egészséges igazságerzeted a színjátszást s kibújik a szög a zsákból.


Nyugodtan kommunikáld, amit érzel


Megkérdezi, hogy hogy vagy, visszakérdezel: ugye, nem igazán érdekel?


Ha más kollégáról beszél a háta mögött, akkor abból lehet kiindulni, hogy veled is ezt teszi. Mindenkivel ezt csinálja, pletykál.


Idejében állítsd le. Mondd meg neki, hogy ezt akkor mondja ha az illető jelen van.


Az ilyennel nem kell kesztyűs kézzel bánni, mert barátok úgysem lesztek.

A kérdéseden látszik, hogy te magadba néztél és keresed az utat.

Ezt inkább a főnököknek kellene.

2021. ápr. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!