Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kis munkahelyen mit eredményez...

Kis munkahelyen mit eredményezhet egy habzószájú oltás és járványtagadó és egy 38 éves covidos munkatárs halála?

Figyelt kérdés

Adott egy nem túl magasan iskolázott de mindenkinél mindenben okosabb 50-es kádárproli segg, aki habzószájjal szidja az oltást és tagadja a járványt (nincs itt semmi, meg csip, meg háttérhatalom, meg kínai üzlet kamu az egész stb)


És adott egy 38 éves munkatárs, akit kórházba visznek coviddal és 1 hét alatt elment. Megfulladt.

Mióta ez történt azóta a szuperokos habzószájú hallgat, de azért halkan mondja ő akkor se oltat de akkor se mert őt aztán nem fogják „becsipezni“.


Én úgy sejtem nemsokára megkínálja valaki egy kiadós péklángossal és mehet fogorvoshoz. Nagyon érik neki.

Szerintetek mi lesz ebből?


2021. ápr. 29. 06:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Vagy megjön az esze, vagy nem.

Nekem nem kollégám, ismerősöm volt ilyen. Agyba-főbe osztotta a fb-n a bölcsességet. Valamelyik nap meg akartam keresni nála egyet, és mind eltűnt. Helyette ott a szülei gyászjelentése, mindkettő belehalt. Szomorú, hogy ilyen áron tanulta meg.

2021. ápr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Be kell b ---ni az ilyennek a pofáját és megtanulja hol a helye.
2021. ápr. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Érdemes lehet megnézni ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=1qgDOMwqBkY&t=1272s


Nagyon jól kifejti hogy miért vannak ilyen emberek.

2021. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Állj ! Naponta halnak meg emberek rákban,infarktusban,agyvérzésben még se teszik le a cigit,alkoholt, még egyetemi diplomások se .

Ne borítsuk már ezt az alakalmi vírust ennyire .

2021. ápr. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
4-es, de nem is tagadják a rák, infarktus, agyvérzés létezését.
2021. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Engem kedden a körmösöm örvendeztetett meg azzal, hogy megmondta hogy márpedig ő nem fogja beoltatni magát. Engem 1 hete oltottak Pfizerrel, nem alakult még ki a védettségem, kedvem lett volna felállni és hazamenni, de csak félig volt kész a körmöm.


Megmondtam neki, hogy nincs jogod más egészségét veszélyeztetni. Lehet rajtad végigmegy tünetmentesen, de jön egy vendéged akinek átadod, és ő lehet a lélegeztetőn köt ki és belehal.


Az ilyenek nem fogják fel, míg a közeli családtagjuk nem hal bele.

2021. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
6-os, ebben az esetben azért nem volt teljesen igazad, mert oltottan is el lehet kapni, és tovább is lehet adni a vírust. Ha a maszkot sem hajlandó hordani az illető, akkor jogos a ledorongolásod.
2021. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
El lehet, de nem mindegy hogy az oltásnak köszönhetően "csak" enyhébb tüneteim lesznek amit otthon is kihordhatok és tünetileg kezelhetek a karantén alatt, vagy kórházba kerülök gépre és belehalok, főleg hogy krónikus betegségem van. Akkor sincs joga helyettem dönteni, és mások helyett sincs. #6.
2021. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%
6os nem tudom te amúgy kinek képzeled magad... Ki vagy te, hogy megmondd a másiknak, mit csináljon?
2021. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

08:37


Szerintem félreértettél.

Azt írtad, azért haragszol a körmösödre, mert nem akarja beoltatni magát, és ezzel veszélyt jelent rád, meg másokra. Erre írtam, hogy attól, hogy ő beoltatja magát, még ugyanúgy jelenthet veszélyt akárkire. Oltatni azért kell, hogy magadat védd.

2021. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!