Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van aki Mérnök-közgazdász...

Van aki Mérnök-közgazdász szakirányú képzést csinált?

Figyelt kérdés
Az érdekelne elsősorban, hogy munka szempontjából ér valamit? pl egy élelmiszermérnök, biomérnök, körny..stb... ha elvégzi, akkor mire számíthat? Esetleg betölthet irodai munkákat is ezzel?

2021. máj. 2. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mérnök BSC után csináltam kapcsolódó, de közgazdász MSC-t, szerintem jobb kombó, mint a továbbképzés/szakképzés. Első diplomával is irodai munkám volt, a másodikkal már vezető lettem
2021. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mérnök alap és mesterképzés után csináltam meg a szakirányú továbbképzést. Előnyöm a munkahelyemen nem lett belőle, kicsit tágította a látóköröm. Előtte is vezető voltam és azóta is az vagyok, a cég állta, így rövidebb nem lettem.

Hosszútávon viszont szerintem befektetés, magasabb szintű vezetői pozíciókhoz jól jön.

2021. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!