Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha nem akarok a...

Mit tegyek, ha nem akarok a nyakamra egy ilyen kollégát?

Figyelt kérdés

Péntek délután bejött egy fiatal srác, még életemben nem láttam, és kérdezte, ki az Ildikó? Mondtam, én vagyok. Mert hogy ő mennyit hallott rólam, hogy milyen ügyes vagyok, agyon dicsérte a munkáimat, de annyira átlátszó volt, hogy csak s_ggnylásból csinálja, nem is hatott meg. Kiderült, hogy ő másik területen van, de mindig is grafikával szeretett volna foglalkozni, ide is jelentkezett, de végül a marketingen helyezték el és addig rágta a főnöke fülét, hogy megengedte hogy megmutassa mit tud, egy hétig itt lesz fönt és én mutassam meg neki mit hogy kell, meg segítsek neki. Aztán jött, hogy ő otthon hobbiból szokott photoshoppolni, mutatta a munkáit, meg elmesélte a fél életét, hogy hol tanult, ki a barátnője stb.

A lényeg, hogy ez így egyszerre sok volt, és azon akadtam ki, hogy bejött, és be se mutatkozott, hogy ő ki és honnan és miért jött. Itt nálam már elásta magát az ember. Aztán miután kiment, írtam a főnökömnek messengeren, hogy ez ki volt, látta, de nem válaszolt. Félek, hogy jövőhéten közli velem, hogy itt lesz, és én foglalkozzak vele. De én nem akarok egy ilyennel foglalkozni, nem bírom az ilyen zizegő, energikus, nyomulós embereket. Muszáj elvállalnom? Mondhatom azt, hogy én ezt nem vállalom, vigye máshoz? Ti mit tennétek?

L/25


2021. máj. 2. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
adj neki valami feladatot, ami leköti.
2021. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csak téged szeretne a főnököd ellenőriztezni )
2021. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Tőle miért nem bírtad megkérdezni a nevét?
2021. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ennyire aszociális vagy, vagy ennyire félted a poziciódat?
2021. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Én kirúgnálak... Egy ilyen destruktiv, senki házi nem való emberek közé. Pfuuuj.
2021. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már föl akartam mondani, csak nem fogadta el a felmondásom. Ha kirúgna, én örülnék neki a legjobban.
2021. máj. 2. 15:14
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Mi az, hogy nem fogadja el a felmondásod? Beadod, 30 nap, aztán viszlát. Ez egy kamu kérdés...
2021. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem fogadta el?:) Ilyen tudod ,hogy nincs?Ha ott akarod hagyni akkor addig járj a nyakára akkor amíg ala nem írja ,vagy anyázd le és akkor kirúg.;)
2021. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szóval: "meg elmesélte a fél életét"

"bejött, és be se mutatkozott"

xdd watt??


Ha nem kamu, akkor oké, értem, hogy olyan ember, aki kiakaszt, ahogy előadja magát, de ha a munkáját jól csinálja, akkor lehet esélyt adni neki. Főleg, ha úgyse érdekel téged már a meló, hadd próbálja ki magát. Gondolom, ha fordított esetben történne a dolog, és neked kéne valami, te se úgy kezdenéd, hogy némán bemész a munkahelyre és a szemeddel jelzed, hogy vegyenek fel.

2021. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy ha beadom a felmondást, az onnantól kezdve indul. De visszaadta, hogy ő ezt nem fogadja el. Ez múlthéten volt. én voltam a hülye, hogy elvettem tőle, mert azt hittem, tehet ilyen, hogy "nem fogadja el". De jövőhéten újra beadom, viszont akkor is ott az egy hónap felmondási idő, amit le kell töltenem.
2021. máj. 2. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!