Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyéni vállalkozóként irodák,...

Egyéni vállalkozóként irodák, lépcsőházak, társasházak takarítását hol tudok vállalni? Közös képviseleteknél?

Figyelt kérdés
Néztem állás hirdetéseket is, de kimondottan egyéni vállalkozók részére nem találtam ilyen jellegű munkát. Hol tudnák ilyen jellegű munkát keresni, mert az egyszerű hirdetési oldalakon nincs.

2021. máj. 2. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mások hirdetését keresd, hanem te hirdesd magad.
2021. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress társasházkezelő cégeket vagy egy közös képviselőt akinél felajánlod szolgálataid.
2021. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, köszönöm. Szerintetek mennyire van erre kereslet most a piacon?
2021. máj. 2. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de ha ennyire nem vagy képben, első körben reális munkadíjak után érdeklődj.
2021. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindig nem sikerült elindulni ezzel a vállalkozással?
2021. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Közös képviselő, takarító cég. ( van takarítócég / vállalkozás, akik CSAK leszázalékolt személyeket foglalkoztat.


A kiírás óta már tudsz dolgokat.

2023. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!