Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emberek akik nemrég szerzett...

Emberek akik nemrég szerzett állást,tőletek kérik a covid kártyát? Régi munkahelyen mi a helyzet? Ért valamilyen megkülönböztetés?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Én még nem találtam új állást de elvileg egy cég sem kisebb vállalkozás nem követelheti a covid kártyát, megkérdezheti de ha emiatt nem venne fel vagy bármit megjegyezne jobb is szerintem, hogy kiderül mintsem később hasonló dolgokkal kellene foglalkozni meg ki akarna eleve olyan munkahelyen dolgozni ahol megkülönböztetések vannak. (keres más munkát az ember akkor)
2021. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem hívtak be személyes állásinterjúra, amikor még nem voltam beoltva. Egészségügyi állás lett volna. De mivel elvesztettem a munkám a járvány miatt, nem voltam épp egészségügyi dolgozó, nem kaphattam hamarabb oltást, csak amikor sorra kerültem.
2021. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!