Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri több helyre beadni az...

Megéri több helyre beadni az önéletrajzod pályakezdőként?

Figyelt kérdés
Van 2 gyár ahova beadnám, de félek hogy mi lesz, ha esetleg mindkét helyre felvesznek akkor az egyiket vissza kell utasítanom és így rosszul érzem magam.

2021. máj. 2. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez legyen a legangyobb bajod az életbe,hogy vissza kell mondanod egy állást. A munkáltató meg fogja érteni. Te meg hamarabb találsz állást,ha több helyet megcélzol,valószínű nem lesz könnyű állást találni.
2021. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképpen add be. Ha egy szép napon vissza mennél, úgy sem emlékeznének rád. Az irodai dolgozókat lehet, hogy regisztrálják, de a melós állományt nem. Legalábbis én még nem hallottam róla.
2021. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
Nem 2, és nem 22, hanem 222 helyre KELL!
2021. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem is 222, de sok helyre kell beadni az önéletrajzodat, abban ne nagyon reménykedj hogy beadod 2 helyre és az egyik kapásból fel is vesz. Ez ritkaság
2021. máj. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát az egyik helyen volt haverom diákmelón és azt mondta, hogy olyan embereket vesznek fel oda, hogy épp hogy megvan a 8 osztályuk.
2021. máj. 3. 08:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Ahová olyan embereket vesznek fel, akiknek épphogy 8 osztályunk van, oda sokszor nem vesznek fel érettségizetteket vagy szakmával rendelkezőket, mondván, hogy ők az első adandó alkalommal le fognak lépni. Ezért kell sok helyre beadni önéletrajzot.
2021. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát Nógrád megyében olyan sok helyre nem tudom beadni. Elérhető távolságon belül 3 max 4 hely van.
2021. máj. 3. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden olyan helyre be kell adni ami szóba jöhet, ez még nem azt jelenti, hogy fel fognak venni, sőt, még csak azt se, hogy behívnak, vagy visszajeleznek.

Ha behívnak, akkor sincs még semmi kötelezettséged, tehát simán add be minden szóba jövő helyre.

Ezért hülyeség amikor HR-es kretének osztják az észt, hogy készülj fel nagyon a cégből, illetve a motivációs leveledbe emeld ki, hogy ott akarsz dolgozni. Honnan tudjam, hogy ott akarok, amikor még csak nem is voltam ott? Agyrém. Na mindegy, lényeg, hogy a munkakeresés ilyen, sok hely, sok interju, ezt sajnos bele kell fektetni.

2021. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!