Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?

The Best Nr.1 kérdése:

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kérlek kicsit képzeljétek magatokat a helyembe, megpróbálom felvázolni a helyzetemet. Én egy faluban lakom, kb 20 km a várostól ahol dolgozom. A főnököm és a közvetlen kollégám majdnem szomszédom ugyanabban az utcában ahol én is lakom.

Jelenleg azon gondolkodom hogy felmondok, mert sehogysem tudok kijönni a kollégámmal, izzadok, remegek, hibázok mikor vele vagyok, nagyon irritál a személyisége. A kolléga csere nem megoldható, és szerintem a többi kollégám nem fogadná el hogy a helyembe jöjjön.

Annyi, hogy én egy nagyon szorongó személyiség vagyok, ezért egyszerűen félek felmondani, hiszen ott laknak majdnem a szomszédban és folyton rajtam lennének. Ez egy rossz tulajdonságom, hogy nem sz@rom le azt hogy ki mit mond. Kerestem már új állást is, és nagy esélyel kapnék is, csak egyszerűen gyomorgörcsöm van ha elképzelem hogy odaállok a főnököm elé azzal hogy holnaptól nem megyek. Jönnének a telefonok és kellene magyarázatot adnom. S ez nem megy nekem. A lelkem mélyén úgy voltam, hogy nem szeretnék ismerősökkel dolgozni, főleg olyanokkal akikkel nem vagyok jóban. Sokkal jobb lett volna már akkor a városban magamra keresni egy munkát, de nem volt választásom, mivel épp akkor végeztem a sulival. Már azon is gondolkodtam hogy beköltözök egy albérletbe és onnan járok majd munkába ha találok egy újat..egyszerűen ilyen vagyok.



2021. máj. 6. 11:41
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én is hasonló személyiség vagyok, szintén szorongó típus!

Találj ki valami indokot, hogy miért szeretnél felmondani! Mondd, hogy találtál egy jobb munkahelyet, vagy hogy tervben van a költözés lehetősége! De ha csak simán felmondassz abból sem lesz semmi, biztos könnyen találnak majd valakit a helyedre! Gondolj arra, hogy ha felmondassz, lehetőséget adsz egy másik embernek, aki a helyedre kerül, így mindenki jól jár! :)

2021. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!