Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy van az hogy a szakács...

Hogy van az hogy a szakács dolgozik reggel 8-tól este 9-ig (21:00)? Hogy van a váltás? Nekem nem áll össze a kép hogy van meg a 8-8 óra? Remélem érthetően írtam és valaki eltudja magyarázni

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, hogy reggel 8 kor kezd és este 9 kor végez. Nem 8 órás munkarendben dolgozik.
2021. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mellékállásban nyomja. Melyiket?
2021. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy írtad. Dolgozik reggel 8-tól este 9-ig és nincs váltás. Helyette van szabad nap.
2021. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És olyan nincs hogy reggel 8-tól delután 4-ig van a "reggeles" és délután 1-től este 9-ig a délutános?
2021. máj. 6. 20:21
 5/8 Tepfal ***** válasza:
100%
Ez helytől függ, az adott étterem tudja megmondani, hogy milyen munkarendben dolgoznak. Nem mindegy pl. hogy az étteremben ebéd (esetleg reggeli) is van, vagy csak vacsorára nyitnak ki.
2021. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozom, ott is úgy vannak, hogy délelőtt 10-től este 10-ig, ha sok a tennivaló, akkor akár 11-ig is. Összesen 1 óra pihenőjük van. Heti négy napot dolgoznak.
2021. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és az étterem délben nyit, ha ez fontos.
2021. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan munkahely van ahol nem a klasszikus "nyócórás" időbeosztás szerint üzemelnek. Ha a munkáltató úgy gondolja, hogy beiktat kétszer félóra szünetet, akkor már is kijön a 12 óra.

Ahogy előttem is írták nem a napi 8 órákból jön össze a munkaidő, hanem a havi teljes óraszámot osztják vissza a munkanapokra.

A végeredmény ugyan az.

2021. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!