Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen kórházi munkákhoz nem...

Milyen kórházi munkákhoz nem kérnek kötelezően érettségit?

Figyelt kérdés
Sajnos buktam az érettségit pár éve (matek miatt) és időközben kaptam volna egy álláslehetőséget egy kórházban úgy, hogy nincs egészségügyi szakmám se de mégis kiválasztottak volna csak egy gond volt vele, hogy eléggé messze volt tőlem és eléggé kiesett időben sajnos pedig örültem volna neki. Azóta csak kórházban tudnám elképzelni magam, nagyon bánom de borzasztó messze lett volna, kiszámíthatatlan lett volna időben. De a munka valami fertőtlenítő-sterilező volt viszont most kerestem ilyesmi állást csak kevés van de jelentkeztem rájuk hátha még van szerencsém. Viszont nem fogom feladni, szeretnék kitanulni tanfolyamokat amikhez nem kérnek érettségit de kórházi munka viszont. Régen még mikor általános után választhattunk szakmát akkor lehettem volna ápolónő csak hát annyira kiszekáltak a suliból és akkor még reménytelen döntésképtelen tizenéves voltam hogy csak na de mára már tudom hogy kórházban szeretnék dolgozni. Jelenleg nincs pénzem sajnos, félretett sem, ezért most elvállalok valami egyszerű munkát hogy mégis legyen pénzem így kitanulhatnék valami kórházi szakmát is.

2021. máj. 8. 16:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kimaradt hogy 22l vagyok.
2021. máj. 8. 16:26
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Beteghordó, talán. De azt úgy sem tudnád csinálni. Már a biztonsági őrőknek is kell érettségi, szóval...
2021. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Takarító.
2021. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Tanfolyamot nem fogsz tudni elvégezni, már mindnek alapfeltétele az érettségi.
2021. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Takarítónő. Bár nálunk a suliba már nekik is van érettségijük...
2021. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg leéretségiznél közben? Az, hogy buktál pár éve, nem jelenti azt, hogy nem sikerülhet.


A kórházi állás motiválhat is.

2021. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Érettségizz le, nem késő 22 évesen. Sok későbbi problémától megkíméled magad, ha megcsinálod amint lehet.
2021. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván az lenne a legésszerűbb megoldás, ha leérettségizne a kérdező. Én azért nem mertem javasolni, mert nagyon úgy tűnik semmi szándéka nincs ezt megtenni. Bár nem tudom mi az oka, furcsállom is.
2021. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg segédapolo is lehetsz.
2021. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Segédápoló, ápolási asszisztens, beteghordó (Csak férfit vesznek fel!) és ennyi.
2021. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!