Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakmunkásként / Technikusként...

Szakmunkásként / Technikusként jobban érzed magad, ha voltál előtte betanított munkás/operátor?

Figyelt kérdés
Sokat javított az életminőségeden a szakma/technikum, vagy ez nem attól függött? Esetleg előfordult valakivel olyan is, hogy Operátorként könnyebb dolga volt, mint ha a saját tanult szakmájában dolgozott volna?

2021. máj. 11. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A saját szakmámban nehéz elhelyezkedni, folyamatosan naprakésznek kell lenni, nagy stresszel jár, gyakran változnak a körülmények, és nem is fizet jól.


Betanított munkásként végre kiszámítható közegbe kerültem, nem járt átlagon túli stresszel, tisztában voltam azzal hogy mi az elvárás, és még jól is kerestem.


De ez csak az én példám, minden személy, élethelyzet, és munkahely másmilyen... Nekem ilyen volt, én jól jártam vele.

2021. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy megcsinaltam a szakmam, rogton lett is allasom.

Volt idoszak viszont mikor nem volt a szakmamnak megfelelo allas, igy betanitott munkaskent dolgoztam.

Szerencsre nem sokaig mert talaltam masik allast es most hogy van osszehasonlitasi alapom, azt mondom hogy szakmaval jobb. Tobbet keresek es a munkarend is Hetfotol Pentekig van.

Volt olyan allasom aminel hetvegen is kellett mennem meg unnepnapon is, a fizetes meg nagyon szar volt

2021. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!