Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok ezen a munkahelyen?

Dolgoznátok ezen a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen. Az egykori főnököm új részlegre került és a spanja lett a főnököm, aki végtelenül arrogáns és a mindenhez is értő típus. Mivel konkurenciát látott bennem, ezért kb. mindent is megtett, hogy ne érezzem magam jól és sikeresnek, így januárban beadtam a felmondásom. Az egykori főnököm ezt megtudta és felajánlott a saját részlegén egy pozíciót, viszont csökkentett óraszámmal, amit elfogadtam és szerettem volna mellé másodállást vállalni, amíg nem tudják visszaemelni az óramszámomat heti 40 órásra.


A hónapok alatt nem nagyon jártam sikerrel, viszont a jelenlegi helyemen se tetszenek a dolgok. Például a munkaköri leírásom is nehezen készült el, iroda helyhiány nincs, sőt, igazából feladatot se kapok, mintha nem is dolgoznék a cégnél. Minden héten a megbeszélésen neghallgathatom, hogy a többiek milyen sikeresek és tehetséges, és eszméletlen csapatmunka van, csak épp én nem érzem magam a csapat részének. Ezt jeleztem is a főnökömnek, de mindig ilyen válaszokat kapok, hogy "oldjam meg, ő nem ér rá" vagy "nincs kapacitása ilyen dolgokkal foglalkozni". Ha megegyezünk, hogy beszélünk ezekről, rendszeresen "elfelejti".


Nemrég találtam egy helyet, ahová mehettem volna másodállásba. Amikor tájékoztattam róla a főnököm, akkor nem rajongott érte (pedig anno ő is mondta, hogy nyugodtan vállaljak másodállást).


Bevallom, kicsit lehangoló olyan szekér után futni, ami nem vesz fel. A mostani helyemen kb. szeptember-október körül indulna be rendesen a munka, de tartok töle, hogy az is hasonlóan gördülékenyen fog menni.



2021. máj. 14. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy érvet se látok a maradás mellett.
2021. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, magam se tudom, miért várom a csodát...
2021. máj. 14. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress másik helyet.
2021. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem át, amit leírsz. Keresek én is mást, mert itt már nem sokáig van maradásom, de az éven még nem is tudtam pályázni a szakmámban, ahová beadtam az önéletrajzom, onnan vissza sem jeleztek, bár ebből sem volt sok.

Nagyon nehéz ez így. Kitartást!

2021. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4, én is pont így vagyok, pedig állítólag keresett a szakmám (mérnök).
2021. máj. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!