Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem lesztek attól idegesek,...

Nem lesztek attól idegesek, ha a főnök azt mondja a munkahelyen, hogy "Majd később beszélni szeretnék veled.", de nem mondja el, hogy miről, ha meg rákérdeztek, akkor azt mondja, hogy "Majd később megbeszéljük."?

Figyelt kérdés

Más is van úgy, hogy ilyenkor bepánikol?


Nekem ilyenkor az jut eszembe, hogy lehet ki akar rúgni vagy írásbeli figyelmeztetést ad és amíg nem történik meg a beszélgetés ezen izgulok, hogy mi fog történni.


2021. máj. 14. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert jófej a főnököm, ha gondja is van velem vagy a munkámmal, föl se merülne bennem, hogy ezt ne akarná megbeszélni és közösen megoldást találni rá.
2021. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Nem igen érdekel, hogy mit akar mondani.


Kirúg? Akkor fizethet a cég egy hatalmas végkielégítést!

2021. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Dehogynem. Gyűlölöm az ilyen helyzeteket. Vagy legyen egyenes és mondja meg rögtön, vagy titkolja el továbbra is. De ez a passzívagresszív ijesztgetés és frusztrációban tartás valami undorító.


Én ilyenkor megkérem, hogy mondja el ott helyben, vagy többet ezzel ne keressen engem. Nem szabad teret engedni az ilyen játszadozásnak a másik érzelmeivel, idegeivel.

2021. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem pánikolnék be, ha tényleg kirúgásról lenne szó, akkor nem húzná az időt.
2021. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, igen. :D

Pont nemrég volt ez (végül csak egy feladatra kért meg, de nem akarta a csoportos megbeszélésen húzni vele az időt), amúgy aranyos a főnököm és nem rúgna ki meg adna fegyelmit megbeszélés nélkül, de én hajlamos vagyok az ilyenekre rástresszelni. :D

2021. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem pánikolok, mert ismerem és ha baj lenne azt nem így adná elő.
2021. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez soha nem a kirúgásról szól, nem győznek interjúztatni, mert sokan hamar felmondanak. :-)
2021. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Én a főnök vagyok hasonló szituációkban. Ha olyasmi van, amit tényleg inkább négyszemközt nyugodt körülmények között kell megbeszélni, de nem kirúgás vagy ilyesmi, akkor én hozzá szoktam tenni, hogy ne pánikolj, Béla. Mondjuk így: "Majd amikor lesz időd, gyere be még ma az irodámba, beszélni szeretnék veled. Nem kell aggódnod."
2021. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

#8

Alkalmazottként (aki hajlamos izgulni) a "nem kell aggódnod" miatt én csak még jobban aggódnék.... :DD

2021. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben - sajnos - ez már "napi rutinná" érett!

Legutóbb, amikor erre utalt nekem a főnököm, már csak annyit mondtam neki, hogy majd keres, ha akar tőlem valamit, mert én nem fogom erőltetni a kommunikációt vele.

2021. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!