Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vissza akarok menni a régi...

Vissza akarok menni a régi munkahelyemre, de csak közmunka van?

Figyelt kérdés

Idén januárban eljöttem a régi munkahelyemről amit nagyon szerettem (a munkatársakat és magát a munkát is ), mert közmunkán kívül nem volt más lehetőség a városban sem. Nagyon szívesen ott maradtam volna, ha tudtak volna normálisan fizető álláshelyet biztosítani. Több mint egy évig próbáltam a környéken normális munkát találni, sikertelenül. Eljöttem egy másik városba dolgozni ami kb. 100 km-re van a szülővárosomtól, de sajnos egyre inkább azt érzem, hogy "nem vagyok ide való". Az előző munkahelyemen régen alig vártam, hogy menjek hétfőn dolgozni, itt nem érzem ezt, sőt, mostanában egyre inkább szorongok az új munkahelyemen. Hiányzik a családias légkör, a megszokott környezetem. Az ottani feladataimat sokkal nagyobb örömmel, "szenvedéllyel" végeztem. Még egy évem van itt hátra, mert határozott idejű szerződéssel vagyok.

Ilyenkor mit tehetnék, hogy jobb legyen? (Elég nehezen ismerkedek meg új emberekkel, a szociális készségeim még rosszabbak lettek a koronavírus miatti izolációtól, plusz egyébként is depresszív vagyok.)


24/N



2021. máj. 14. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

"ha tudtak volna normálisan fizető álláshelyet biztosítani."

Tegyük fel, vissza mész oda. Oké, ismered az embereket ott, jó volt a hangulat. És abból fogsz tudni lakást/házat venni magadnak?

2021. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!