Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fél év után felmondtam az új...

Fél év után felmondtam az új munkahelyemen, mert kikészít, hogy egy arrogáns felettessel kell együtt dolgoznom, és emellett káosz van,nulla szervezettség. 2 hónap felmondási időt le kell töltenem. Hogy éljen túl?

Figyelt kérdés
Szerencsére most annyira nem mindig bunkó velem, mert már cssk egy próbaidős csaj maradt rajtam kívül, és fél, hogy az is elmenekül. Már majdnem a felénél tartok a felmondasi időnek, bő egy hónap van hátra. Stresszelek, szorongok. Amit megtettem, hogy vettem ki szabikat is, konkrétan 21 munkanap van hátra. És a következő helyem nagyon jó lesz, egy korábbi munkahelyemre vettek vissza, az összes felettesről tudom,hogy normalisak, embersegesek. Milyen tippeket tudnatok adni, hogy kibirjam addig? Nagyon érzékeny és stresszelos ember vagyok, maximalizmussal és megfelelési kényszerrel. Jarok pszichologushoz is most emiatt.
2021. máj. 16. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom akkor végre megkönnyebbülhetsz már :D

Ne stresszelj mert ezt a 21 napot már így is úgyis letudod, hip hop.

Annyira nem kell foglalkoznod már a munkával se mert nem fogsz ott dolgozni többet. Nem sokára jön az új és jobb hely :3

Legyél ezért vidám és ne stresszelj rajta! Gondolj a jövőre.

2021. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mikor tudtam, hogy felfogok mondani, hogy pl. na 10 nap múlva már nem leszek itt, akkor lexartam mindent. Persze próbáltam jól végezni a munkám, mint mindig, de kit érdekelt már akkor, hogy valami épp nem tetszik nekik, vagy valamiért leakarnak bacni? Úgy se látom őket xy nap múlva, és mindig ez volt bennem, mikor elém állt egy faxfej.
2021. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
betegedj le.
2021. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is lassan lelépek a munkahelyemről, még 2 hét van hátra, nagyon nehéz kivárni. Nekem a stresszes munka a bajom, nem a főnökök. Én már két hete felrajzoltam annyi strigulát egy post-it-re, ahány munkanap még hátravan, és minden nap végén lehúzok egyet. :D ha maximalista vagy, nehezebb a dolog, én próbálom elengedni a problémákat. Vannak olyan feladatok, amiket havonta 1x kell csinálni, akkor úgy csináltam őket, hogy na ez volt az utolsó, ilyenkor elégedett voltam. Egyébként egyik kollégám mondta, hogy "te legalább már látod a végét", és teljesen igaza van.
2021. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért stresszelsz?

Már akár vissza is szólhatsz, késhetsz is.

Mi a legrosszabb ami történhet? Az arrogáns felettes max kiabálni tud veled, megütni nem.

2021. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Valoban nincs túl sok felnivalom, ezt tudatosan tudom, megis folyton szorongok, görcsölök, hogy nehogy megalazzanak, konfliktus legyen, szépen szeretnék elvalni tőlük. A lebetegedes nem opcio, nem érezném korrektnek bevetni a betegszabit.
2021. máj. 16. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Orvosi igazolás; hosszú 'betegség'; 'covid'??? :P


Jaja, szívás, ha így kikészít a meló, azt javasolnám, ha másért nem is, legalább a lelki egészséged végett szard le egy picit (és szerintem ezt az egész 'megfelelés dolgot', de hát ezt majd a pszichológusoddal szépen megvitatod, és talán jobb is, ha én inkább nem adok neked ilyen javaslatokat)...


Nyilván nem 'jó' hosszáállás ez, de ha ilyen gyökér a főnök, talán bekaphatja - a helyzet bizonyos és kissé nyakatekert értelmezése szerint ezt magának idézte elő...


Sok sikert az új helyeden!

2021. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Próbálnám leszarni de nagyon nem megy sajnos. Pedig itt lenne a lehetőség gyakorolni a leszarast.
2021. máj. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!