Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tud motiválni a munka,...

Nem tud motiválni a munka, elmegyek, ledolgozom a 8 órát, hazamegyek ennyi.. Igaz ez egy gyári meló, 3 műszak. Gondolkodtam váltáson, de ennyi pénzért, amit az országban adnak nem megy. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Bele vagyok fásulva az egészbe...kellene motiváció, de hogy érjem el?

#munka #motiváció #belefásul
2021. máj. 24. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az élet már csak ilyen. Pár százaléknyi szerencsés vagy kiváltságos embert leszámítva nem azért dolgozunk, mert az annyira jó lenne, hanem azért, mert csak ezzel tudunk pénzt keresni, amiből fenntartjuk magunkat. A gyári meló neked is csak pénzkereset és ez jól is van így: nincs benne semmi, amit kedvelni lehetne. Azt a szabadidődben kell megtalálnod és a melóban kapott pénzből kell finanszíroznod.
2021. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
otthonlétet/szabadidődet/ kellene hasznosan eltölteni, hogy 1 év múlva ne ezt kelljen csinálnod.
2021. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy 8 óra mégiscsak a nap 1/3 része, valamikor meg ugye aludni is kell. Általában 5 napot kell egy héten dolgozni. A hét 5 napján az időm 1/3 részében olyan dologgal foglalkozzak, amit utálok csinálni? Én szerencsés vagyok, mert szeretem a szakmámat, mondhatni hobbim. De hosszú távon nem húznék le napi nyolc órát több pénzért olyan helyen ahová utálattal járok be.
2021. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz, tudod, és akkor még nincs családod, gondozandó idős szüleid, komolyabb eü problémád ha jól sejtem, majd ha ezek is beütnek.
2021. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Gyárban nem a munka szeretetéért dolgoznak, ahogy én sem. Csakhogy amíg gépkezelésért megadják a nettó 450 ezret - ez a hónap erősen túlórás úgyhogy nettó 600 felett fogok most kapni - addig van miből utazni és fizetni a lakáshitelt. Engem az motivál, hogy benne vagyok az ország gyári munkásainak abban a 0,5%-ában akiknek stabil az anyagi helyzetük és képesek a munkaidejükön túl is szórakozásra költeni. A legnagyobb motívációm ugyanakkor a frissen vásárolt családi házunk hitelének visszafizetése. Mindenkinek van valami amire a pénz kell annak pedig motíválónak kellene lennie.
2021. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nettó 450 ezret kevés helyen keres egy gyári melós. Lehet te pont jó helyen vagy. Viszont 4-es válaszoló inkább megszökök....
2021. máj. 24. 16:43
 7/9 anonim válasza:
Mit dolgozol kérdező pontosan? Lehet környezetváltás jót tenne.
2021. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es raktáros vagyok, nem kimeritő, de nagyon unalmas...
2021. máj. 28. 10:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. Elmentem és haza jöttem. Néha engem fel is csesznek agyilag, hogy már izgalmasabb legyen... De ennyi. Itt még a pénz sem motiváció. Ukránokkal ültem múlthéten egész héten éjszakásban. Agyamra mentem a karattyolásukkal, hogy egy büdös szót sem tudtam senkivel beszélni amikor az ember fáradt. Direkt csinálta a csoportvezető...

Most éppen táppénzen vagyok, így jó itthon, itthon még az unalom is jobb komolyan. De aludni azt így sem tudok. Megszoktam, hogy most lennék délutánban....

2021. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!