Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3x átszállás még belefér...

3x átszállás még belefér munkába járáshoz ha reggel még időben beérsz?

Figyelt kérdés

Ma lenne interjúm és szerintem esélyes leszek rá.

Maga a munka sem nehéz sőt könnyű fizikai pont amire vágyok.

Viszont 3x kellene átszállni és igaz 50 percnél kevesebb sőt kb. 40 talán de nem tudom mennyire lehet pontosan számolni bejárásnál ha 3x száll át az ember. Ha egy járat kimarad akkor gáz van.

Itthon is mondták, hogy ez messze van és várjak még meg 2x átszállás még simán jó de 3x az már necces.

Pedig általában ugye reggel 6ra kell a legtöbb helyre menni és itt még előbb is beérnék és nem késnék semennyit.

Ti elvállalnátok egy ilyen fajta munkát vagy egy olyat amit nem igazán csinálnátok de sokkal közelebb van és percre pontosan is lehet akár számolni hisz pár köpésre van szinte.

2 műszakos és budapesti nem vidéki.



2021. máj. 26. 02:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit ígér fizetésben az amelyik egy köpésre van


És mennyi amelyik sok át szállásal tudsz oda érni,itt a költségeket is vedd figyelembe

2021. máj. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Budapesten esélyes a sok kiesett járat,busz metró, trolli

Én 2x át gondolnám

2021. máj. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En most csak 2x szallok at, mert talaltam jobb utvonalat, de elotte 3x szalltam, busz, aztan 4/6 villamos, aztan hev. Soha nem volt belole problema. Eleve korabban szoktam indulni, igy ha ki is marad, kesik valami, akkor maximum bosszanto, hogy annyival kevesebb idom van melo elott kavezni. Neha van, hogy ugy van kedvem elindulni, hogy pont beerjek, de ha NEHA kesel emiatt, azt szerintem minden munkahely elnezi. (Neha = mondjuk felevente egyszer.) Annyira azert nem katasztrofalis a budapesti kozlekedes, nem szoktak folyamatosan kimaradni jaratok, akkor necces a dolog, ha atszallasra lenne kb 2 perced a ket jarat kozott, mert annyi keses barmikor lehet, de nekem ilyen problemaim pl nincsenek, altalaban 6-10 percet kell varni.
2021. máj. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így dolgozni, kb egy óra út volt, 3x szálltam át, három műszakban. A délutános műszak volt néha problémás, mert ritkábban jártak a buszok, metró, és ha pont lekéstem egyet, akkor sokat kellett várnom. Egyébként nem zavart a sok átszállás akkor, ha jó egy munkahely, akkor pláne. Most már csak 15 percet utazok egy busszal, kényelmesebb így, főleg ha reggel 6-ra kell mennem. De ha találnék egy jobb munkahelyet, akkor utaznék többet is.
2021. máj. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, ha ilyen munkára vágysz. Közben kereshetsz közelebbit, ha mégsem jön be.

Én vidéki vagyok, de 3 átszállással megyek, vagy 2 átszállás, de akkor nagyon sokat kell gyalogolni. Itt is maradnak ki járatok, de úgy megyek, hogy ha valamelyik késik, akkor is pont beesek időre.

Tesóm Pesten dolgozik, vett egy rollert és így elrollerezik a buszig, 3 átszállás helyett roller+1busz az útvonala. Egy jó munkáért megéri.

2021. máj. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 3x szálltam át még régebben. Elég bosszantó,amikor otthagy a busz,vagy kimarad a járat és a köv. járatra nem férsz fel, mert annyian vannak. Nőként hazafelé a bevásárlással külön "öröm" volt.

Meggondolandó, ha van más opció, akkor inkább azt választanám, de ne az döntsön végül, hogy "mi van, ha kimarad 1 járat", mert ugyan úgy kimaradhat azaz egy busz is, amivel jársz.

2021. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem. Jelenleg 1 órát utazok, 1 átszállással. Ez a max amit vállalnék...
2021. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha 40 percen belül odaérsz még 3 átszállással is, akkor hol itt a probléma? Lehet, hogy nem olyan kényelmes, mintha 20 oercig olvasgathatnál, mint a metrón, de még egy óra sincs a nettó beérési idő.
2021. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem a levegőben kell átszállnod egyik repülőről egy másikra, akkor nem olyan húzós a dolog.
2021. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Pesten 40 perc az semmi.Én másfél órát utaztam reggelente,és 6 óra előtt már bent voltam.Busz-metro-átszállás másik metrora-HÉV-busz.És még csak nem is jó munkahely volt.Kolléganőm vidékről járt be,2és fél óra,és ő is 5 átszállással ért be fél 6 után.
2021. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!