Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik náthásan mennek be dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 11:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
32%

Ja, értem, ha otthonról is lehet dolgozni, akkor mindenkinek így a legjobb.

Így már érthetőbb a főnökök hozzáállása is, hogy a náthás kolléga inkább dolgozzon pár napot otthonról, ne bent rontsa (szó szerint) a levegőt.

Én azt gondoltam, betegállományba kell vonulnia.

2021. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
24%

Kérdésem hozzátok: ki mit tesz saját egészségének a megőrzéséért?


Hisz mint tudjuk, csak úgy nem leszünk betegek, ahhoz egy gyenge, legyengült immunrendszer szükséges. Lepontozhattok megint, de az a ti hibátok, ha már egy ilyen picitől is féltek, hogy jaj betegek lesztek. A félelem meg gyengíti az immurendszer erősségét, remélem ezzel is tisztában vagytok.


Ha valaki napi szinten tesz saját testi és lelki egészségéért, az nem sz..r be, csak mert a környezetében van egy náthás ember. Ti ezek szerint, nem sok mindent tesztek egészségetek megőrzéséért, ezért féltek, hogy jaj, nehogy ti is betegek legyetek, mert ilyenkor rájöttök, hogy ti is azok lehettek, mert semmit se tesztek az egészségetekért.


Csak az lesz beteg, aki arra fogékony.

2021. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
0%

Nalunk covid elott nem volt home office, pedig 100%-ban otthonrol is vegezheto a munka.

En mindig jartam betegen dolgozni, igy is epp eleget hianyoztam a gyerekek betegsege miatt.

Te melyiket valasztanad egyebkent, hogy valaki bemegy es betegen is megcsinalja a munkajat vagy te megcsinalod helyette, csak maradjon otthon inkabb, ami azt jelenti, hogy 12 orazhatsz egesz heten 8 helyett?

Nem mindenkinek aktatologatas a meloja, hogy ha nincs ott, nem oszt nem szoroz. En penzugyes vagyok multinal, van X adag napi munka, aminek aznap kesz kell lenni. Ha kiesik 4 ember az 5-bol, akkor bizony a maradek egy beszopta.

2021. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
43%

#22

Egészségesen étkezem, mozgok, kiegészítésként szedek vitaminokat és nincsenek káros szenvedélyeim.

Ettől függetlenül születésemtől kezdve problémáim vannak a tüdőmmel, a légúti fertőzéseket könnyen összeszedem és beteg is leszek tőlük. (Iszonyat tüsszögés, köhögés. Minden más tünet elmarad jellemzően, de ezek nagyon kínoznak.)

Vagy pl. egy kollégám jelenleg azt teszi az egészségéért, hogy immunszupresszív kezelés alatt áll. Az első nátha kikészítené, és nem azért, mert semmit se tesz.

Összegezve: b@romság amit írsz, nem csak az életmódtól múlik.

2021. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%

#25

Légyszi olvasd el ezeket, hátha segít neked:

[link]

[link]

2021. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
53%

Na ezért vagyok EV. Nem csak a főnökökkel van baj, de a dolgozók egy része is földhülye, akikkel egész nap össze vagy zárva. Betegek, büdösek, értetlenek, a munkádat pedig az ő teljesítményük szerint is értékelik.

Kell ez a francnak.

2021. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
52%

#26

Ja, nem vagyok ezo-hívő, de azért köszi. :D

2021. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
33%

#28

Nagyon sötét vagy. A hagyományos kínai orvoslás több ezer éves. Ez nem ezotéria. Ők csak többet tudnak, mint a mai nyugati orvoslás, ami kb csak pár száz éves.


Erről az oldalról pedig hanganyagokat hallgathatsz a germán gyógytudománnyal kapcsolatban: https://www.youtube.com/c/DrBudaiLK%C3%A1rolyGNM/videos

Ez se ezo.


De ha neked jó betegnek lenni és élvezed, akkor hajrá, ez a te döntésed. Akkor jó betegeskedést életed végéig. :)

2021. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
27%

"A hagyományos kínai orvoslás több ezer éves."

:DDDDDD

Az megvan, hogy Mao Ce-tung terjesztette el?

Én inkább bízok az igazi orvosokban. :)

2021. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Amúgy akik azt írják nagybuzgón hogy hazazavarja őket már bárki is, annak akkor gondolom biztosítják a home office lehetőségét? Pl aki irodában dolgozik, nem hiszem olyan nagy gond lenne ha vki éppen kifújja diszkréten az orrát és dolgozik tovább. Nem értem mi ebben olyan zavaró.
2021. máj. 26. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!