Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőrként munkába vihetek...

Vagyonőrként munkába vihetek viperát illetve sokkolót?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak jogos védelmi helyzetekben használhatom, de kezd a hely amit őrzünk para lenni.


Ugye nem lesz baj ha jogos védelemben használom ezeket?


Telephelyről van szó az isten háta mögött.



#Vipera, ólmosbot, ESP vipera, sokkoló #Gázspray nem elég, gumibot egy vicc, stukkert nem ad a hely
2021. máj. 27. 17:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Jogos vedelmi helyzetben SEM hasznalhatod, egyik sem legalis vedekezoeszkoz hanem tamadofegyver es alkalmas emberi elet kioltasara. Mondjuk ha nem csak egy kamugep lennel hanem valoban biztonsagi or, ezt persze mind tudnad...
2021. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Kedves 1.


Nem kamugép vagyok, hanem valóban biztonsági őr, mutassak igazolványt? Kollégáim vettek és ezért kérdezem, jogos védelmi helyzetben ha az életem veszélyben van, megvédhetem magam, regen tanultam/ nem tiszta h jól tudom e hogy akar ezekkel is.

Értelemszerű, hogyha nem indokolt a használata (az életem nincs veszélyben ) nem fogom használni, aranyosság be lesz tartva.


Legyen szíves csak olyan válaszolni, aki tudja és 10000% hogy úgy van ahogy írja.


Azért köszönöm 1. Kollégám azt mondta vegyek én is egyet, de bizonytalan vagyok, ez inspirálta a kérdést.

2021. máj. 27. 18:06
 3/36 anonim ***** válasza:
14%
Hajrá, vigyél kézigránátot is.
2021. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%
hívatalosan nem lehet nálad ilyesmi, de ezt tanulnod kellett volna a tanfolyamon. ilyen gázos helyen talán nem is érdemes azért a pénzért dolgozni, vannak nyugis helyek is.
2021. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%

Jogilag nem vihetsz.

Ezt tudnod kéne.

Mit csináltál a képzésen, végigaludtad?

2021. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. ;) 4. Ez egy nagyon jó felvetés. ;)


Ötös :D nem hatott a kávé :D

2021. máj. 27. 18:28
 7/36 anonim ***** válasza:
20%
Ne VIDD oda szó szerint, tartsd ott és nem lesz gond. Ha arról van szó pont lexarnám, hogy törvényes-e a cucc ami nálam van, hogy meg tudjam védeni magam.
2021. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

7-es ez egy jó otlet megbeszelem s kollégákkal ;) én is így vagyok ezzel egyet értek ;) köszi ;)


8-as :D Mert máshol többet kell dolgozni, azt meg, hogy őszinte legyek, nem nagyon szeretem :D

2021. máj. 27. 18:48
 9/36 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem jogos védelmi helyzetekben többre mennél egy Kiszel Tünde naptárral, bár az is alkalmas ember élet kioltására
2021. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
11 😂 Az eltereli a betörő /támadó figyelmét? 😂😂😂
2021. máj. 27. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!