Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahelyet választanátok?

Melyik munkahelyet választanátok?

Figyelt kérdés

A.--Kb. 7 perc sétára van csak, semmi tömegközlekedéssel, viszont emberek között kell dolgozni, én pedig nem igazán szeretek emberek között lenni, se beszélgetni velük de nem olyan vészesen.eladói munka DE nem kellene tömegközlekedéssel bajlódni se aggódni mikor késel vagy nem érsz be, kimarad egy járat stb sőt bérlettel is spórólhatnék ha nem megyek máshova mert amúgy minden közel van kb.

B.--1 órára lenne 3x átszállásal, gyári munka bár tetszene a feladat, folyamatos munkarend van reggel 6-este ig és váltakozva.

------------------------------------------------------------------

Most ésszerű lenne mindenkinek az első de nekem most annyira ember udnorom lett, erősebb lett a szociális fóbiám is, sőt sok ideje elszigetelődtem mindenkitől mert egész nap a szobámban voltam.

Ilyen emberként meg lehet szokni ez az eladós munkát elején nehézségekkel vagy megérné a többlet ahol nem kell napi kontakban emberekkel lenni?

Még várok egy 3.állásra is (ami gyári munka szintén de oda szeretnék is menni) de az kérdés mikor, mert értesítenek ha aktuális lesz de az lenne igazából a fő célpont de kérdés mikor és addig nem várhatok mert lehet max 1 hónap mire az lesz.

Viszont a célom az is, hogy minnél hamarabb találjak hosszú távú állást és ezek közül az első néz ki annak mivel a 2.hát lehet nem is sokáig bírnám ezt a munkarendet.

Ha emberek között vagy az erősebbé tenne téged, vagy akár meg lehetne szokni azt is? Vagy valaki vállalán a 2.lehetőséget is akár? Mindkettőre beérnék időben sőt picivel előbb nem ez a főkérdés igazán. Volt már előtted ilyen döntés szülés? Min lehet ilyenkor mérlegelni?



2021. máj. 27. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy részlet kimaradt hogy melyik mennyi?

Én is zárkózottabb vagyok de gyorsétterembe melózok emberek között. El lehet lenni.

De mindegy igazából felvesznek próbaidőre gond nélkül felmondhatsz, hogy bocsi de ez nekem nem jött be.

S ha végre behívnak a 3. Lehetőségre akkor szerintem kérj kicsit többet. (Persze ha lehet)

Addig is lesz egy kis munka abból meg pézz.

2021. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az A-t választanám. Én is hasonló helyen dolgozom, és utálom az embereket, viszont viszonylag kötöttebb a beosztásom, és tudok tervezni.

Tömegközlekedés helyett nem merült fel a kerékpár, mint lehetőség?

2021. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!