Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beilleszkedés az új munkahelye...

Beilleszkedés az új munkahelyen hogyan ?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozok a jelenlegi munkahelyemen,de utálok itt lenni,mert mindig,minden áldott nap csak a kibeszélés,pletykálás megy, amibe én nem veszek részt,nem állok be a "birka"sorba,ezért a többiek kiutáltak,hogy én nem pletykálom ki xy,ezért inkább férfi kollégákkal beszélgetek,mert ők nem foglalkoznak ilyenekkel,hogy ki,mikor,hol,mit csinál,mit nem csinál....


Jelentkezztem egy másik munkahelyre,ami nagyon nagyon tetszik,és a fizetés is 80 ezer Ft több.

Az interjún mesélte a nő,hogy kb 300 ember dolgozik itt és ebből 90% nő.


Őszintén mégis,hogyan illeszkedjek be.

Miről meséljek, mit mondjak

Nagyon rossz újként egy megszokott csapatba beilleszkedni



2021. máj. 30. 07:33
 1/2 A kérdező kommentje:

25N vagyok

Eddig 40-50-60 éveseknek dolgoztam együtt

2021. máj. 30. 07:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most váltottam munkahelyet, hasonló vagyok én is lányként, ne parázz rá előre.


Állj úgy hozzá, hogy ők is okék. :) Sok múlik a csapattól is nyilván, de hidd el, nagy eséllyel találsz legalább 1-2 embert, akivel ki tudsz jönni. ;) Ne félj.

2021. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!