Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éreztétek már magatokat...

Éreztétek már magatokat rosszul olyan munkahelyen ahol nem a fizetés volt a gond?Mi volt az ok?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen a fizetéssel úgymond nincs gond...bár ki tudja nem viszi-e idővel csődbe magát a cég.Számomra gond a felelőtlen hozzáállás,nem dolgozás,pazarlás,nem tudok ezzel azonosulni.Vannak igazságtalan különbségtételek és pont lusta,minőségtelen munkás irányába.Azokkal való haverkodás.Nem igazán érzem jól magam közöttük.Szakmailag jó lenne a munka, csak ez így stagnálás, ha gyarapítom a tudásomat arra jó, hogy még jobban kitöltse az űrt mások hiányos tudásában.Ez elveszi a motivációmat.A többség érdektelen,a telefonjukat nyomkodják,felelőtlenek.Nem érzem magam a helyemen és nem szakmailag hanem azok miatt akik körülvesznek,ezért is gondolom a cég egyszer lehet csődbe viszi magát.

2021. máj. 30. 07:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Telhetetlen féreg munkáltatók, hátulról áskálódó, ge ci kolléga.
2021. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Szemétláda főnök és szarházi kollégák, illetve értelmes, építő jellegű, produktív tennivalók, feladatok hiánya. A megoldás a saját vállalkozás.
2021. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Fontosabb nekem a kulturált környezet és az elviselhető kollégák, mint a fizetés vagy akár a munka jellege. Szerencsére ez momentán adott, de ha átszerveznének egy rakás előember közé, azonnal felmondanék, és inkább élnék májkrémen kevesebb fizetésért, minthogy nap mint nap állatkertben érezzem magam.
2021. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
2: Csak az nem mindenkinek jöhet össze. 1000 emberből ha egynek.
2021. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Idővel csődbe megy a cég, lépj ki, amint teheted.

Ilyen hozzáállással hosszú távon versenyképtelenek.

2021. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

2-es igen az értelmes, építő jellegű feladatok tényleg gondot tudnak okozni,ha valaki szeret fejlődni,új dolgokat tanulni.Csak ezt olyan helyen nem lehet ahol a munkát éppen hogy csak elvégzik és még azt sem jól.

Saját vállalkozásban a saját szabályaink szerint játszhatunk,alakíthatjuk ki az értékrendet csak kikell valamit találni amibe érdemes belefogni.

2021. máj. 30. 08:01
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Az összes előző munkahelyemről azért álltam tovább, mert magát a munkát nem szerettem, amit végezni kellett. Nem érdekelt/nem értettem hozzá/nem az én világom volt/nem tudtam vele azonosulni, egyszerűen csak ideiglenes jelleggel végeztem őket, amíg tovább nem tudtam állni egy másik helyre.

Szerencsére a jelenlegi állásomat már szeretem és hosszútávra tervezek itt.

2021. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Diákként vendéglátóztam. Minden kollégám 16-18 éves kiégett K*rva volt. Tudjátok szoli, műköröm, göndör barna haj szőke egyenessé változtatva, szóval a külső stimmelt. (A fiúk is szoliztak). Mindegyik dicsekedett azzal, hogy ő mennyire kinőtte a bulizós korszakát, hogy mennyi és milyen drogokkal üzletelnek stb. Természetesen mind cigizett is és rettenetesen egyformák és buták voltak.

Szóval a kollégákat se kedveltem, a munka annyira nem volt rossz, mert elértem, hogy ne kelljen mosolyognom a vevőknek és nyugiban mosogattam hátul.

Viszont a zene... Nos a teljes munkaidőben undorító pop számokat kellett hallgatni.

Maga a hangulat nem tetszett.

2021. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Lusta,gyáva főnök,aki húz azt üti,de valódi konfliktushelyzetben nem teszi meg azt,amit kellene,és amit csak ő tehetne meg,például kirúgni olyan embert,aki többeket hátráltat munkában és munkahelyi légkörben.Ugyanez a főnök szemembe ígérgeti a jobb pozíciót,és mégsem kapom meg.Fölöslegesen lecsesz,ahelyett,hogy előtte meggyőződne róla,a kiadott munka el van végezve.Fölösleges munkát csináltat több emberrel,csak mert pangás van a vírus miatt,és alig van munka.Ha azt mondja zavarja,hogy nem pörgünk,ok,elfogadom,de olyan dolgot csináltatni,amiből senkinek semmi haszna?

Vagy volt például egy rettentően büdös kolléga(az egyik olyan,akit a főnöknek ki kellett volna rúgnia)minden reggel közel egy órát késett,mikor bent volt,akkor is csak a lógási lehetőséget kereste.

2021. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
3-as jól mondod fontos a kulturált környezet és igaz valóban a munka jellege se mindig mérvadó persze biztosan nem vált valaki könyvelői állásból vegyes kereskedésbe.Egyezek azzal a legrosszabb olyan helyen ahol állatkertjén érzés magad,tapasztalom...
2021. máj. 30. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!