Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szabadnapomon, kiöltözve...

Ha szabadnapomon, kiöltözve megyek be a céghez, akkor miért néznek furán az emberek?

Figyelt kérdés
Roma származású vagyok. A múltam során rengeteg tapasztalatot és információt szereztem ahhoz, hogy a saját területemen irányítsam az embereket. Az élet folyamatos fejlődés, mindig tanul az ember új dolgokat. Viszont, ami a legnagyobb probléma a cégnél, hogy “versenyeztetjük” az embereket a cégnél, de az alapvető megbecsülés hiányzik. Lehet, hogy később megkapják, de addig rengeteg víz lefolyik, emellett addigra sokan más vizekre eveznek. Nagyon kellemetlen, mikor évekig vársz, akár egy köszönömre. Nyilván, egyedül nem tudom megoldani ezt a feladatot, de mivel gyakran az öltözékem is tükrözi, értek az emberekhez, ahogy elvileg, a társaim is. Ha én igényes vagyok, adok mindenre, mindenkire, akkor miért néznek furán engem, mikor a szabadnapomon időzni szeretnék, szépen felöltözve?
2021. máj. 30. 08:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Azért néznek furán, mert csodálkoznak, hogy a szabadnapodon mit keresel a cégnél.
2021. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Lehet azért néznek furán, mert bemész a céghez? Sokan a szabadnapjukon messziről elkerülik a munkahelyüket. Azt nem tudom, hogy nálad mit jelent a kiöltözve, mert öltöny, nyakkendő/kiskosztüm nem igazán passzol felénk a szabadnapon vagyok outfithez.
2021. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Cigányéknál mit jelent a "kiöltözve"?

Mondjuk nálunk alapban furcsán néznének, ha a szabadnapon bárki "időzni" bejönne.

Ez nálad egyébként mit jelent?

Kimosakodva, fuxokkal teli ott lődörögsz?

A többi - nem a kérdéshez tartozó - eszmefuttatásodat meg nem is értem.

2021. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kisnovellat, amit ide írtál. Számodra biztosan van értelme, de hogy köze nincs a kérdésedhez, az biztos.

A kérdésedre a valasz: 1, épeszű ember a szabadnapján nem megy be a munkahelyere, és 2, ha földig érő nagyestelyiben vagy szmokingban jelensz meg mondjuk egy gyárban, az hogy is mondjam...mókás.

2021. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az is a témához kapcsolódik. Aki szellemi munkát végez:az okos, tapasztalt, gyorsan tud reagálni a helyzetekre. Tehát, a tudás adott, ahogy a többieknek. Viszont, hiába van nagy szakadékba az említett két réteg között, ha nem érzik magukat a cégnél összességében jól az emberek, nem lehet fejlődéssel számolni.
2021. máj. 30. 08:55
 6/23 A kérdező kommentje:
*szakadék
2021. máj. 30. 08:56
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem kapcsolódik a témához, csak szeretnél itt is "kiöltözni" az okoskodásoddal.

Köze nincs a kérdésedhez, ha visszaolvasod magad egy tudálékos zagyvalék.

2021. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem izgat az öltözéked. Azért néznek hülyén, mert az emberek 99%-a messzire elkerüli a munkahelyét a szabadnapján, mert van jobb dolga, és élete is.

Ha meg elismerésre szomjazva, kiöltözve vonulsz be a gyártósorra reggelente, akkor meg simán csak kilógsz a többiek közül, még szép, hogy megnéznek.

Nem teljesen értem én sem, mi a bajod, de szerintem kisebbrendűségi érzésekkel küzdesz.

2021. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem. Aki, szabadnapon is azt akarja közvetíteni a világ felé, hogy magasabban helyezkedik el a ranglétrán a többiekhez viszonyítva, annak van kellő tudása, a társainak is, hogy értsen az emberekhez, dolgokhoz.
2021. máj. 30. 09:02
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te és a tesóid bementek szabadnapodon a cégedhez temetési öltönyben, és csordában demonstráljátok, hogy ti mennyire rajak vagytok? Hát, sok sikert.

Aztán csodálkozunk, hogy csúnya rasszistákok vagyunk... -_-

2021. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!